Wymarzony samochód w leasingu z niską ratą

przez Sprawdź Leasing
Wymarzony samochód z niską ratą

Udało się! Wybrałeś, zamówiłeś i czekasz na swój nowy samochód. Zaliczka wpłacona.  Za 3 tygodnie samochód opuści fabrykę i ruszy do salonu. Byłeś przygotowany na wymarzony samochód z niską ratą. Okazało się, że leasing, który zaproponował dealer przerasta Twoje oczekiwania. Jak z tego wybrnąć? W większości przypadków, leasing oferowany przez dealera ma dość sztywne zasady. Wtedy warto rozejrzeć się za innym finansowaniem.

Leasing na własną rękę?

Doświadczony doradca leasingowy znajdzie kilka wariantów wyjścia z tej sytuacji. Możesz podnieść czynsz inicjalny (opłatę wstępną) do maksymalnie 45% wartości pojazdu. Jest to dobre rozwiązanie jeśli potrzebujesz kosztów lub po prostu masz taką możliwość finansową. Kolejny wariant to zwiększenie wartości wykupu na koniec leasingu. Zależnie od wybranego okresu może on wynosić od 1% do nawet 45%. Możemy również wydłużyć okres do maksymalnie 7 lat żeby obniżyć miesięczne zobowiązanie. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby połączyć wszystkie trzy elementy układanki. Wtedy uzyskamy najniższą możliwą ratę leasingu.

Dodatkowym sposobem na obniżenie raty jest zmiana harmonogramu pod Ciebie. Możesz ustalić raty sezonowe. Jest to świetne rozwiązanie, gdy prowadzisz biznes zależny od pory roku. Płacisz niższe raty, gdy Twoja firma przynosi mniejszy zysk w danym sezonie, a większą kiedy Twoje zyski są odczuwalnie większe.

 

Chcesz obniżyć ratę swojego leasingu?

Pomożemy w zrealizowaniu całej transakcji!

Skontaktuj się z autorem tekstu tutaj lub napisz na biuro@sprawdzleasing.pl

OBLICZ RATĘ LEASINGU