Szczegóły Oferty

Santander Consumer Multirent

Kalkulator Leasingu Santander

Leasing z Santander Consumer Multirent

Santander Consumer Multirent jest jedną z dużych i dobrze prosperujących firm ze stabilną pozycją na rynku. Od wielu lat oferuje leasing dla jednodobowych działalności jak również dla dużych przedsiębiorstw. Przez nasz kalkulator leasingu w łatwy i szybki sposób poznasz ofertę leasingu, możesz sprawdzić również analizę przykładowej oferty. Santander często oferuje specjalne promocje, dlatego warto zweryfikować propozycje tej firmy.

Zainteresowany ofertą Santandera? zapytaj o szczegóły +48 32 724 77 47

Porównywarka Leasingowa

Porównaj oferte Santander z innymi

Nasza Porównywarka Leasingowa świetny sposób na zweryfikowanie najlepszych ofert leasingu. Santander to według nas jedna z wiodących firm leasingowych na naszym rynku. Jedynym organiczniem jest możliwość leasingu tylko samochodów osobowych i motocykli, dlatego jeśli potrzebujesz leasingu na inny sprzęt to warto skorzystać z porównywarki.

Oferta Leasingu Santander

Dowiedz się więcej

W ofercie znajduje się między innym leasing:

  • samochodów osobowych
  • pojazdów ciężarowych o masie do 3,5 tony,
  • motocykle
  • leasing zwrotny
  • pożyczka leasingowa
Santander Consumer Leasing

Santander oferuje leasing od 1 dnia działalności dla 1 osobowych działalności gospodarczych. W przypadku spółek, po roku czasu uzyskanie zgody na leasing powinno być formalnością. SCM ceni sobie dobrych klientów, którzy regularnie spłacają swoje zobowiązania. Nie tylko te leasingowe. Ma to również spory wpływ na pozytywną ocenę wniosku. Jeśli zdecydujesz się na leasing w Santanderze, w razie potrzeby możesz liczyć na sprawną odpowiedź mailową konsultantów. Dodatkowo dostępny jest panel klienta oraz  specjalna infolinia tylko dla umów leasingowych.

Opłaty dodatkowe

Leasingodawca stosuje standardową tabele opłat i prowizji. Warto ją wcześniej sprawdzić, aby upewnić się jakie opłaty będą czekać na starcie leasingu, a jakie w czasie jego trwania. Koszt rejestracji pojazdu to 200 zł netto + koszty rzeczywiste związane z czynnościami rejestracyjnymi. Jeśli zamierzamy samochodem wyjechać za granice trzeba liczyć się z dodatkową opłatą za zgodę w kwocie 100 netto na cały okres trwania umowy leasingu. Natomiast jeśli są to kraje podwyższonego ryzyka taka zgoda będzie ważna 30 dni. Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z pełną tabelą opłat i prowizji.

Analiza oferty Satnander Consumer Multirent

Poniżej znajdziemy przykładową ofertę leasingu Santander Consumer Multirent, którą dokładnie prześwietlamy.

Santander CM Oferta

Przedmiotem leasingu jest samochód osobowy (wersja demonstracyjna) z 2019 roku o wartości 65 000 zł netto (79 950 zł brutto). W kalkulacji możemy zauważyć markę i model samochodu. Nie wpływa to w żaden sposób na przedstawioną ofertę. Pod uwagę bierzemy samochód z wyprzedaży rocznika zarejestrowany na dealera (samochód demonstracyjny może być również używany do jazd testowych). Opłata wstępna wynosi 30% wartości pojazdu. Możemy również zauważyć ilość rat, których jest dokładnie 59. Każda rata miesięczna to 737,96 netto (zależna ostatecznie od WIBOR). Wartość wykupu wynosi 15% pierwotnej ceny samochodu. Jest to maksymalna możliwy wykup przy 5 letnim okresie leasingu u tego leasingodawcy. SCMoferuje obecnie leasing od 24 do 60 miesięcy.

Koszt całkowity leasingu przy podanych parametrach to 111,98%. Za zakupiony samochód zapłacimy 7787 zł netto więcej niż wynosi jego cena zakupu. Wartość odsetek rozkłada się na wszystkie raty leasingowe.

Kalkulator Noble Finance

Produkty dodatkowe w Santander Consumer Multirent

Na pierwszy rzut oka w przykładowej kalkulacji widzimy jakie są dostępne produkty dodatkowe.

Santander CM Produkty dodatkowe

Ubezpieczenie LIFE

Jest to ubezpieczenie na życie, którego również nie ma w przedstawionej ofercie. Jeśli leasing daję taką możliwość warto się zastanowić, jeśli chcemy dodatkowo zabezpieczyć bliskich na wypadek naszej śmierci. Zadziała ono w najgorszym możliwym przypadku. Ubezpiecznie powinno pokryć resztę zobowiązania względem leasingodawcy.

Ubezpieczenie komunikacyjne w Santander

W samej kalkulacji nie widnieje propozycja ubezpieczenia komunikacyjnego. Jest ono zależne od wielu czynników począwszy od wieku leasingobiorcy, adresu zamieszkania, zniżek kończąc na marce, modelu samochodu i nr VIN. Kompletując te informacje możemy liczyć na przedstawienie oferty ubezpieczenia komunikacyjnego OC/AC.

Ubezpieczenie GAP w leasingu

Ubezpieczenie GAP nie jest zawarte w tej propozycji leasingu. Warto jednak zwrócić uwagę, że Santander oferuje GAP indeksowy. Można się nad nim zastanowić, ale lepszym rozwiązaniem będzie zewnętrzny GAP fakturowy. Dla takiego ubezpieczenia warto skorzystać z naszego GAP Kalkulatora.

Pakiet serwisowy oraz serwis ogumienia

Są to produkty dodatkowe rzadko spotykane, raczej dla specjalnej grupy klientów. Są one związane ściśle z rocznymi limitami kilometrów, które w tradycyjnym leasingu nie mają miejsca.

Karta Paliwowa

Jest to jedyny produkt dodatkowy, który widnieje w przedstawionej ofercie. Karta będzie dostępna z limitem maksymalnym 2000 brutto zł. Dzięki temu możemy miesięcznie wydać tą kwotę tankując paliwo na wybranych stacjach, a firma leasingowa wystawi nam jedna fakturę za wykorzystaną kwotę, co pozwoli nam zoptymalizować księgowość.

Informacje dodatkowe

Niniejsza propozycja skalkulowana została z uwzględnieniem skorzystania z karty paliwowej. Jest to dość istotna informacja, gdyż jeśli w ostatniej chwili zrezygnujemy z karty, oferta może odbiegać od przedstawionej propozycji.

Podsumowanie oferty Santander Consumer Multirent

Przedstawiona przez nas, przykładowa oferta leasingowa, zawiera wszystkie istotne informacje. Koszt leasingu na pierwszy rzut oka jest stosunkowo wysoki. Można go jednak obniżyć, zmieniając parametry. Na etapie wybory firmy leasingowej warto doprecyzować koszt ubezpieczenia OC/AC.

Biorąc pod uwagę wszystkie parametry oferty leasingowej można ją uznać za poprawną. Należy pamiętać, że poza opłatą wstępną, która jest naszym pierwszym kosztem, otrzymamy fakturę za rejestracje pojazdu. Obowiązuje pełna tabela opłat i prowizji. Jeśli nie zamierzamy zmieniać harmonogramu lub spłacać wcześniej umowy leasingu Santander Consumer Multirent jest dobrym rozwiązaniem. Gdy jednak zamierzasz spłacić wcześniej leasing lub w jego trakcie zmieniać harmonogram warto pomyśleć nad leasingiem, który oferuję zryczałtowaną tabele opłat.

SCM na ten moment nie oferuje leasingu dla klientów zainteresowanych transportem ciężkim, maszynami czy różnego typu sprzętem. Nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie uległo to zmianie.

Często oferty leasingu przygotowane są indywidualnie pod każdego klienta. Warto przedstawić doradcy swoje potrzeby. Doświadczony doradca podpowie nam parametry leasingu odpowiednie dla naszych potrzeb. Należy również pamiętać, że przedstawione informacje na ofercie są jedynie podglądowe, a ostateczne parametry leasingu będą widoczne na umowie leasingu. Radzimy zweryfikować zgodność parametrów umowy leasingu z przedstawioną wcześniej ofertą.

Oblicz ratę finansowania

Kalkulator Leasingu Santander Consumer Multirent

Skorzystaj z naszego prostego kalkulatora leasingu, aby poznać możliwość sfinansowania pojazdu w Santander. Potrzebujesz jedynie wypełnić podstawowe informacje. Kalkulator Leasingu Santander Consumer Multirent to proste i intuicyjne narzędzie. Nasz przedstawiciel wróci do Ciebie z najlepszą ofertą.

Wybrano: 1%
Wybrano: 1%
Wartość wykupu zależna jest od okresu finansowania i określonej stawki amortyzacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez właściciela sprawdzleasing.pl moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, sms-owy lub mailowy. Zgoda obejmuje przekazywanie informacji handlowych: o usługach lub produktach Podmiotów których usługi oferowane są za pomocą portalu sprawdzleasing.pl. Zgoda obejmuje działania teraz i w przyszłości. Wiem, że zgodę mogę wycofać w każdej chwili.