Szczegóły Oferty

PKO Leasing

Kalkulator Leasingu w PKO Leasing

Leasing w PKO Leasing

PKO Leasing to jeden z liderów branży leasingowej w Polsce. Od lat wspiera polskie firmy finansowaniem różnego rodzaju przedmiotów leasingu. Obecnie to PKO Leasing jest jednym z najbardziej elastycznych leasingodawców pod kątem rodzaju przedmiotu leasingu, który można wziąć w leasing w ramach leasingu operacyjnego. PKO Leasing stosuje uproszczone procedury dla wielu złożonych wniosków, dlatego nie powinniśmy mieć problemu z uzyskaniem finansowania w PKO.

Chcesz skorzystać z leasingu w PKO Leasing? Chętnie pomożemy Ci w tej sprawie!  +48 32 724 77 47

Porównywarka Leasingowa

Porównaj oferty PKO Leasing

Oferta PKO Leasing to często jedna z najlepszych ofert dostępnych na rynku. Możesz skorzystać z naszego kalkulatora leasingu w PKO dostępnego na dole strony. My polecamy również inne rozwiązanie na sprawdzenia ofert. Porównywarka Leasingowa to narzędzie do uzyskania najlepszych ofert leasingu w jednym miejscu. Porównasz w ten sposób ofertę PKO Leasing z innymi ofertami dostępnymi na rynku. Warto jest sprawdzić wszystkie możliwości przed wyborem finansowania dla swojej firmy.

Oferta PKO Leasing

Więcej informacji

W ofercie leasingu znajdziemy między innymi leasing:

  • pojazdów do 3,5 t, zarówno samochodów ciężarowych jak i osobowych
  • pojazdów dla transportu ciężkiego, ciągniki siodłowe, naczepy, pojazdy specjalistyczne
  • leasing sprzętu budowlanego, specjalistyczne maszyny budowlane
  • maszyn i urządzeń, zarówno do produkcji jak i automatyki
  • sprzętu medycznego
  • leasing maszyn rolniczych
  • urządzeń fotowoltaicznych
  • leasing łodzi i samolotów

PKO Leasing chętnie sfinansuje również nietypowe przedmioty.

PKO Leasing

PKO Leasing chętnie współpracuje z różnymi podmiotami, firmami o różnym stażu i strukturze prawnej. Oferta jest przeznaczona zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i większych spółek i korporacji. PKO kieruje więc swoje propozycje do wszystkich przedsiębiorców. Warto rozważyć leasing w PKO, oczywiście jeżeli wcześniej porównałeś inne oferty. W wielu przypadkach PKO Leasing będzie konkurencyjny, w innych będzie to jedyna dostępna opcja.

W PKO możemy skorzystać z leasingu również dla nowych firm i start-upów. W takim przypadku wymagane będzie wpłacenie większej kwoty na start.

Opłaty dodatkowe

Leasingodawca stosuje Tabele Opłat i Prowizji, którą razem z innymi plikami do pobrania znajdziecie tutaj.

Z ważnych punktów w tabeli:

Opłata za rejestrację pojazdu – 350 zł

Opłata administracyjna za obsługę mandatów – 100 zł

Cesja leasingu – od 1000 do 2000 zł

Obsługa posprzedażowa w PKO Leasing jest na dobrym poziomie. Klienci, którzy zaufają PKO w sprawie pierwszego leasingu często powracają z kolejnymi umowami.

Istotnym minusem jest brak zryczałtowanej opłaty administracyjnej.

W przypadku różnego rodzaju skomplikowanych przedmiotów leasingu, które nie są popularne na rynku często PKO będzie naszym jednym wyborem. Nie mamy się jednak czego obawiać, oferta jest dobra, a leasingodawca to partner w biznesie, któremu bez wątpienia możemy zaufać.

Oblicz ratę finansowania

Kalkulator Leasingowy PKO Leasing

Skorzystaj z naszego kalkulatora leasingu w PKO, jeśli chcesz poznać ofertę tej firmy. W PKO Leasing możesz wziąć w leasing praktycznie każdy przedmiot potrzebny do funkcjonowania Twojej firmy.  Uzupełnij parametry finansowania i zostaw nam dane kontaktowe do siebie. Przedstawiciel Sprawdź Leasing wróci z najlepszą propozycją PKO Leasing. Nasz Kalkulator Leasingowy to proste i intuicyjne narzędzie, które pozwoli Ci poznać ofertę tego leasingodawcy.

Wybrano: 1%
Wybrano: 1%
Wartość wykupu zależna jest od okresu finansowania i określonej stawki amortyzacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez właściciela sprawdzleasing.pl moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, sms-owy lub mailowy. Zgoda obejmuje przekazywanie informacji handlowych: o usługach lub produktach Podmiotów których usługi oferowane są za pomocą portalu sprawdzleasing.pl. Zgoda obejmuje działania teraz i w przyszłości. Wiem, że zgodę mogę wycofać w każdej chwili.