Pożyczka Leasingowa

Proste rozwiązanie

Pożyczka Leasingowa dla firm

Pożyczka leasingowa to świetna forma finansowania zakupu samochodu dla firm. Stosuje się ją w przypadku samochodów, które sprzedawane są na podstawie faktury VAT-marża. Jest to rozwiązanie tańsze od kredytu samochodowego. W ten sposób sfinansujemy zakupu samochodu bez VATu. Często udaje nam się uzyskać zgodę na finansowanie w ramach procedury uproszczonej, z minimum formalności.

Oferta Pożyczki Leasingowej

Najważniejsze informacje

Dla kogo pożyczka?

Oferta pożyczki leasingowej skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy legalnie prowadzą biznes w naszym kraju. Tą formę finansowania oferują firmy leasingowe również w ramach uproszczonej procedury.

Co mogę sfinansować?

Pożyczka leasingowa to opcja dla przedsiębiorców, którzy chcą zakupić samochód osobowy. Sprawdza się w przypadku pojazdów sprowadzanych (również z USA), które często są sprzedawane na podstawie faktury VAT-marża.

Pożyczka czy leasing?

Leasing operacyjny będzie lepszym rozwiązaniem dla czynnych płatników VAT. Pożyczka jest nieco droższa od leasingu. Sprawdza się jednak w określonych przypadkach. W pożyczce jesteśmy współwłaścicielami samochodu, ma to swoje plusy i minusy.

Nie wiesz czy pożyczka leasingowa jest dla Ciebie?
Zadaj pytanie naszym specjalistom, pomożemy i doradzimy.