Najem Długoterminowy

Nowy samochód
Niska miesięczna rata

Wynajem długoterminowy

Mamy w ofercie najem długoterminowy zarówno dla firm jak i osób fizycznych. W ramach najmu w jednej miesięcznej racie możemy mieć również pełny serwis, wszystkie ubezpieczenia i wiele innych dodatków. Czy najem będzie odpowiednią forma finansowania dla Ciebie zależy od kilku czynników. W każdej umowie mamy określony limit kilometrów, jeśli samochód będzie robił duże przebiegi to leasing operacyjny może okazać się lepszym rozwiązaniem. Podobnie jeśli chcemy mieć auto na własność po zakończeniu umowy. Najem wygrywa wysokością miesięcznej raty oraz łatwą możliwością zwrotu samochodu.

Oferta Najmu Długoterminowego

Najważniejsze informacje

Dla kogo najem długoterminowy?

Oferta najmy skierowana jest dla każdego. Mamy możliwość procesowania wniosków zarówno dla firm jak i osób zatrudnionych na umowę o pracę. W wielu przypadkach procedury będą uproszczone i zbliżone do procedur w leasingu.

Najem czy leasing?

Wynajem charakteryzuje się niską ratą, gdyż mamy spłacać jedynie spadek wartości samochodu. W umowie najmie mamy również szereg ciekawych usług dodatkowych w racie. W wielu przypadkach leasing to lepsze rozwiązanie, gdyż docelowo samochód będzie nasz. Wszystko zależy od naszych predyspozycji co do użytkowania samochodu.

Jakie samochód mogę wynająć?

Możesz wynająć samochód każdej dostępnej marki w Polsce. W obecnych czasach nie ma możliwości wynajmy długoterminowego dla aut używanych, dlatego jeśli interesuje Ci najem wybierz nowe auto.

Nowa Mazda w niesamowitej ofercie najmu

Wybierz jeden z modeli Mazdy w atrakcyjnym najmie długoterminowym na okres 23 miesięcy. Ciesz się jazdą z wysokim limitem kilometrów. Wszystkie modele Mazdy w najlepszej cenie.

Już od 1 443 zł netto / miesięcznie 

Ubezpieczenie OC/AC + GAP + Karta Serwisowa w niskiej miesięcznej racie.

Jesteś zainteresowany wynajmem długoterminowym?
Masz pytanie w tym temacie?
Znajdziemy dla Ciebie

Samochód w najmie długoterminowym

Jako broker mamy dostęp do najlepszych rabatów na nowe samochody. Duży rabat przy zakupie samochodu zdecydowanie zmniejszy wysokość opłat miesięcznych w najmie długoterminowym. Znajdzie dla Ciebie samochód każdej marki z największym rabatem oraz pomożemy w uzyskaniu najmu na ten pojazd.