Oferta dla osoby prywatnej

Leasing Konsumencki

Kalkulator Leasingu Konsumenckiego

Skorzystaj z naszego kalkulatora dla leasingu konsumenckiego i poznaj możliwości sfinansowania zakupu nowego samochodu w ten sposób.

Najem Długoterminowy dla osoby prywatnej

Dowiedź się więcej o ofercie najmu długoterminowego dla klienta indywidualnego. Wybierz nowy samochód z niską ratą.

Potrzebna pomoc? Nasi eksperci rozwieją Twoje wątpliwości i bezpłatnie pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!  +48 735 455 554

Co muszę wiedzieć o

Leasingu dla osób prywatnych?

Leasing konsumencki zyskuje na popularności również w Polsce. Oferta dla osób indywidualnych jest porównywalna do oferty w leasingu dla firm. Umowa leasingu oparta jest o takie same parametry. Musimy wcześniej ustalić wpłatę własną, ilość rat oraz wartość wykupu. Standardowo oferta leasingu konsumenckiego dotyczy nowych samochodów osobowych.

Dla kogo skierowana jest oferta?

Oferta leasingu konsumenckiego skierowana jest do osób prywatnych zatrudnionych na podstawie umowy o pracę. Wymaganiem będzie zatrudnienie w Polsce oraz wykazanie dochodów w formie przedstawienia deklaracji PIT, wyciągów bankowych lub innych dokumentów. Jeśli chcemy skorzystać z leasingu konsumenckiego potrzebujemy mieć pozytywny status weryfikacji w BIK i KRD. Wiek konsumenta nie ma znaczenia, oczywiście musi być ukończony 18 rok życia. O ostatecznej akceptacji wniosku decyduje analityk.

Co można wziąć w leasing konsumencki?

W ramach leasingu konsumenckiego możemy skorzystać z finansowania nowych samochodów osobowych. W przyszłości zapewne możliwe będzie sfinansowanie w ten sposób innych pojazdów, takich jak motocykle czy quady. Jeśli dysponujemy wkładem własnym, przejdziemy pozytywnie weryfikację w bazach bankowych  i posiadamy stabilne zatrudnienie to leasing konsumencki nowego samochodu nie będzie stanowił problemu. Warto rozważyć takie finansowanie, gdyż to tańsza alternatywa kredytu.

Parametry leasingu konsumenckiego

Obecnie w ofercie mamy leasing konsumencki oparty o takie same parametry jak leasing operacyjny.

  • Opłata wstępna od 1% do 45% wartości pojazdu
  • Okres leasingu od 24 do 60 miesięcy
  • Minimalny wykup po 24 miesiącach wynosi 19%, w przypadku 3-5 lat możemy wykupić samochód za 1% wartości
  • Maksymalny dostępny wykup zależny jest od wyceny samochodu