Szczegóły Oferty

Noble Finance

Kalkulator Leasingu Noble

Leasing w Noble Finance

Usługi oferowane przez Noble Finance są przeznaczone dla każdego zarejestrowanego przedsiębiorcy w Polsce. Na finansowanie od pierwszego dnia działalności możesz liczyć jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą W przypadku spółek, finansowanie można uzyskać po 6 miesiącach od otwarcia spółki. Jeśli wybierzesz Noble Finance możesz liczyć na szybką i sprawną obsługę posprzedażową. Firma wprowadziła do oferty również samochody z bardzo dużym rabatem flotowym, w połączeniu z atrakcyjną ofertą leasingu jest to jedno z najtańszych rozwiązań.

Chcesz skorzystać z leasingu w Noble Finance? Jesteśmy do Twojej dyspozycji  +48 32 724 77 47

Porównywarka Leasingowa

Porównaj oferty Noble Finance z innymi

Porównywarka Leasingowa to narzędzie do sprawdzenia najlepszych ofert dostępnych na rynku. W każdym przypadku dostępne oferty będą się różnić. Oferta Noble Finance jest jedną z wiodących ofert nie tylko biorąc pod uwagę cenę, ale również dodatkowe aspekty. Skorzystaj z naszego porównania ofert, aby mieć pewność wyboru najlepszego rozwiązania dla wybranych przez siebie parametrów leasingu.

Oferta Leasingu Noble Finance

Dowiedz się więcej

W ofercie znajduje się między innym leasing:

  • pojazdów o masie własnej do 3,5 tony, samochody osobowe i dostawcze
  • motocykle
  • leasing zwrotny
  • pożyczka leasingowa

Noble Finance

Opłaty dodatkowe

Leasingodawca daje możliwość wyboru pomiędzy standardową tabelą opłat i prowizji, a zryczałtowaną roczną opłatą w kwocie 149 zł netto. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż sami decydujemy co jest dla nas bardziej korzystne. W przypadku ryczałtu, gdy rozważamy zmianę harmonogramu, wcześniejsze zakończenie umowy lub nawet cesję,  nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat. Koszt rejestracji pojazdu to 100 zł netto + koszty rzeczywiste związane z czynnościami rejestracyjnymi. W tym przypadku nie ma znaczenia jaką wersję tabeli opłat wybierzemy.

Obsługa posprzedażowa w Noble

Obsługa posprzedażowa w Noble Finance jest na wysokim poziomie. Nie jest problemem uzyskanie jakiejkolwiek zgody np. na wyjazd samochodem za granice, symulacji zmiany harmonogramu czy zgody na użyczenie pojazdu osobie trzeciej. Noble Finance choć jest jeszcze małą firmą, wprowadza dla swoich klientów różne udogodnienie, co na pewno przełoży się na renomę w przyszłości

Analiza oferty Noble Finance

Poniżej znajdziemy przykładową ofertę leasingu. Samochód jest nowy, sprzedawany przez autoryzowanego dostawcę. Wartość pojazdu to 100 000 zł netto. Wszystkie kwoty są również wyrażone w netto.

Oferta jest przykładowa i może się różnić od innych, na co wpływa wiele czynników.

Noble Finance Pełna Oferta

Wstępna analiza oferty

Przedmiotem leasingu jest nowy samochód osobowy o wartości 100 000 zł netto (123 000 zł brutto). W kalkulacji zawarta jest marka i model pojazdu, aczkolwiek nie wpływa to na parametry leasingu. Opłata wstępną wynosi 10% wartości pojazdu. Widzimy również dokładną liczbę rat leasingowych w kwocie 2 081,33 zł netto oraz 1% wartość wykupu po 4 letnim okresie finansowania.

Koszt całkowity leasingu przy podanych parametrach to 108,82%. Za zakupiony samochód zapłacimy dokładnie 8820 zł netto więcej, niż kosztował on pierwotnie. Ta wartość rozłożona proporcjonalnie w miesięcznych ratach leasingowych. W czasie przygotowania stawka WIBOR 3M była bardzo niska i wyniosła 0,7%. WIBOR jest wartością ruchomą, która zmienia się każdego dnia.

Kalkulator Noble Finance

Produkty dodatkowe w ofercie Noble Finance

Każdą składową oferty leasingowej są produkty dodatkowe. Często mają one wpływ na całkowity koszt leasingu, jeśli skorzystamy z produktu dodatkowe, całkowity koszt leasingu powinien delikatnie się zmniejszyć.

Noble Finance Usługi Dodatkowe

Instalacja GPS

W ofercie są widoczne produkty/usługi dodatkowe. Pierwszą z nich jest Usługa GPS, która w ofercie nie została zawarta. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które zamierzają swój samochód wynajmować lub udostępniają go swojemu pracownikowi. Dzięki usłudze GPS możemy liczyć na tańsze ubezpieczenie AC na nasz samochód. Jeśli skorzystasz z GPS to Twój samochód będzie dodatkowo chroniony.

Ubezpieczenie komunikacyjne

Nie widnieje tutaj żadna propozycja ubezpieczenia, a jedynie informacja, że takowe ubezpieczenie możemy uzyskać w atrakcyjnej cenie. Jest to zależne od wielu czynników: wieku leasingobiorcy, marki/modelu samochodu, rocznika, nr VIN, posiadanych zniżek, miejsca zamieszkania. Po podaniu tych informacji możemy liczyć na propozycje ubezpieczenia komunikacyjnego w Noble Finance.

Ubezpieczenie GAP w leasingu

Kolejnym produktem dodatkowym jest ubezpieczenie GAP. 

Noble Finance oferuje GAP Fakturowy oraz Indeksowy. W tym przypadku w ofercie spotykamy się z GAPem fakturowym i wynosi on miesięcznie 71,34 zł. Podana kwota jest już kwotą brutto. Ubezpieczenia komunikacyjne są zwolnione ze stawki VAT. W ofercie jest również krótkie wyjaśnienie jak działa te ubezpieczenie. Zdecydowanie powinieneś zabezpieczyć się przy pomocy tego ubezpieczenia.

Informacje dodatkowe

* Niniejsza propozycja skalkulowana została z uwzględnieniem zakupu produktu GAP

Już na samym początku oferty pojawiła się gwiazdka. Jest ona widoczna przy kwocie raty netto oraz brutto. Widnieje ona również przy widocznej sumie opłat. Jest to informacja, że taka oferta zostanie podtrzymana z produktem dodatkowym, którym jest ubezpieczenie GAP. Jeśli zrezygnujemy z tego produktu oferta będzie się różnić, zapewne na naszą niekorzyść.

Podsumowanie oferty Noble Finance

Przedstawiona przez nas przykładowa oferta leasingowa zawiera wszystkie istotne informacje. Koszt leasingu jest stosunkowo niski, ale możliwy do osiągnięcia. Można go jeszcze dodatkowo obniżyć. Jak obniżyć koszty leasingu przeczytasz w tym miejscu. Na etapie wyboru samochodu warto doprecyzować istotne informacje wymagane do wyliczenia ubezpieczenia OC/AC. 

Naszym zdaniem oferta jest korzystna. Mamy możliwość wyboru między tabelą opłat i prowizji, a ryczałtem co jest sporym plusem. Jest w niej zawarte ubezpieczenie GAP, które powinno być zabezpieczeniem każdego leasingu.

Jedynym minusem jaki możemy zauważyć to fakt, że Noble Finance finansuje jedynie samochody osobowe oraz motocykle. Nie będziemy mogli tutaj finansować transportu ciężkiego, czy jakiegokolwiek sprzętu. Mamy nadzieję, że w przyszłości gama oferowanych rozwiązań się zwiększy.

Często oferty leasingu przygotowane są indywidualnie na potrzeby każdego klienta. Warto przedstawić doradcy swoje potrzeby. Doświadczony doradca podpowie nam parametry leasingu odpowiednie dla naszych potrzeb. Należy również pamiętać, że przedstawione informacje na ofercie są jedynie podglądowe, a ostateczne parametry leasingu będą widoczne na umowie leasingu. Radzimy zweryfikować zgodność parametrów umowy leasingu z przedstawioną wcześniej ofertą.

Oblicz ratę finansowania

Kalkulator Leasingu Noble

Jeśli chcesz poznać ofertę Noble Finance to skorzystaj z naszego kalkulatora leasingu. Wystarczy, że uzupełnisz podstawowe informację i dane, a nasz przedstawiciel sporządzi dla Ciebie kalkulację leasingu w Noble Finance.

Wybrano: 1%
Wybrano: 1%
Wartość wykupu zależna jest od okresu finansowania i określonej stawki amortyzacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez właściciela sprawdzleasing.pl moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, sms-owy lub mailowy. Zgoda obejmuje przekazywanie informacji handlowych: o usługach lub produktach Podmiotów których usługi oferowane są za pomocą portalu sprawdzleasing.pl. Zgoda obejmuje działania teraz i w przyszłości. Wiem, że zgodę mogę wycofać w każdej chwili.