Szczegóły Oferty

Millennium Leasing

Kalkulator Leasingu w Millennium

Leasing w Millennium

Millennium Leasing to leasing z tradycjami. Na polskim rynku działa już ponad 25 lat. Cechuje się świetną ofertą zarówno w przypadku leasingu samochodów, maszyn oraz nieruchomości. Warto sprawdzić ofertę Millennium Leasing przed ostateczną decyzją o finansowania w swoim banku.

Rozważasz leasing w Millennium Leasing? Pomożemy!  +48 32 724 77 47

Porównywarka Leasingowa

Porównaj oferty Millennium z innymi

Porównywarka Leasingowa to narzędzie do weryfikacji ofert leasingowych. Możesz skorzystać z kalkulatora Millennium Leasing, aby sprawdzić tylko ofertę tego leasingodawcy. Nasza Porównywarka Leasingowa pozwoli Ci jednak porównać oferty najlepszych firm leasingowych w jednym miejscu.

Oferta Millennium Leasing

Dowiedz się więcej

W ofercie Millennium znajduje się między innym leasing:

  • pojazdów o masie własnej do 3,5 tony, samochody osobowe i dostawcze
  • leasing dla transportu, naczepy, ciągniki siodłowe, całe zestawy,
  • leasing pojazdów specjalistycznych
  • różnego rodzaju maszyn i urządzeń
  • leasing nieruchomości
millennium leasing

Millennium Leasing przygotuje indywidualną ofertę dla każdego klienta. Firma dba o dobre relacje, ponieważ to podstawa obecnego biznesu. Leasingodawca jest otwarty zarówno na całkowicie nowe firmy, jak i przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na rynku. Bez problemu uzyskamy leasing od razu po założeniu nowej działalności. Jeśli trudnimy się transportem ciężkim to oferta Millennium zdecydowanie powinna nas zainteresować. Wybór tego leasingodawcy będzie zdecydowanie dobrym rozwiązaniem dla każdej firmy, oczywiście po dokładnej analizie oferty.

Opłaty dodatkowe w Millennium

Leasingodawca stosuje pełną Tabele Opłat i Prowizji dostępną tutaj.

Z ważny opłat, których nie unikniemy to:

Rejestracja pojazdu – 325 zł netto

Cesja umowy leasingu – 1000 zł netto

Upoważnienie do korzystania z przedmiotu – 200 zł netto

Opłata roczna za administrowanie polisą obcą – 200 zł netto

Millennium to również dobra obsługa posprzedażowa. Zapłacimy za każdą dodatkową czynność, jednak nie powinniśmy mieć problemu z uzyskaniem wymaganych dokumentów i zgód.. Millennium Leasing stale się rozwija i zdobywa coraz to więcej zadowolonych klientów w różnych branżach, od leasingu samochodu osobowego po leasing nieruchomości. Minusem jest brak zryczałtowanej opłaty administracyjnej.

Oblicz ratę finansowania

Kalkulator Leasingu Millennium Leasing

Jeśli chcesz poznać ofertę Millennium Leasing to wystarczy, że skorzystasz z naszego kalkulatora leasingu. Uzupełnij najbardziej istotne parametry finansowania i zostaw nam kontakt do siebie. Nasz przedstawiciel wróci z najlepszą propozycją Millennium Leasing.

Wybrano: 1%
Wybrano: 1%
Wartość wykupu zależna jest od okresu finansowania i określonej stawki amortyzacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez właściciela sprawdzleasing.pl moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, sms-owy lub mailowy. Zgoda obejmuje przekazywanie informacji handlowych: o usługach lub produktach Podmiotów których usługi oferowane są za pomocą portalu sprawdzleasing.pl. Zgoda obejmuje działania teraz i w przyszłości. Wiem, że zgodę mogę wycofać w każdej chwili.