Ubezpieczenia w leasingu

Wybierz najlepsze ubezpieczenie

Ubezpieczenie OC/AC

W praktycznie każdym leasingu samochodu osobowego, ciężarowego lub dostawczego leasingodawca wymaga ubezpieczenia OC/AC. Możesz wybrać polisę z pakietu leasingodawcy lub sprawdzić ubezpieczenie obce, które może być tańszym rozwiązaniem.

Ubezpieczenie GAP

Ubezpieczenie GAP polecane jest jako dodatkowe ubezpieczenie leasingu. Świetnie sprawdza się w sytuacji szkody całkowitej lub kradzieży. Zabezpiecza przed stratą finansową GAP poza pakietem leasingodawcy może być nawet o połowę tańszy.

Pozostałe Ubezpieczenia

W przypadku leasingu maszyn i urządzeń leasingodawca również wymaga ubezpieczenia mienia. Również to Ty decydujesz czy wybierasz pakiet leasingodawcy. Dodatkowo możesz skorzystać ze specjalnego ubezpieczenia na życie lub NNW.

Potrzebujesz pomocy w wyborze ubezpieczania? Nasi agenci są dla Ciebie dostępni!  +48 735 455 554

Samochody nowe i używane do 2 lat

OC/AC/NNW

Tylko 2,5% wartości samochodu*

*Oferta dotyczy ubezpieczenia Compensa OC/AC/NNW na samochody osobowe nowe i używane (nie starsze niż 2 letnie) w pakiecie leasingodawcy. Możesz skorzystać w przypadku wyboru leasingu w Santander Consumer Multirent.

Poznaj najlepsze

Towarzystwa Ubezpieczeniowe

Do ubezpieczenia leasingu
Defend

Ubezpieczenie OC/AC

Masz kilka możliwości
W praktycznie każdej umowie leasingu samochodu leasingodawca będzie wymagać do Ciebie ubezpieczenia OC i AC. Masz jednak kilka możliwości odnośnie wyboru tego ubezpieczenia. Każdy z leasingodawców może akceptować inne towarzystwa ubezpieczeniowe w ramach ubezpieczenia obcego. Najczęściej możemy wybrać z oferty wiodących towarzystw takich jak: Warta, Compensa, Ergo Hestia, Allianz czy PZU. Standardem jest również pobieranie dodatkowej opłaty za ubezpieczenia poza pakietem leasingodawcy. Więcej o ubezpieczeniu w leasingu.Ubezpieczenie w pakiecie leasingodawcy to często dobre rozwiązania. Umowy generalne pomiędzy korporacjami pozwalają uzyskać niskie składki w wybranych towarzystwach. W takim wypadku unikniesz też dodatkowych opłat. Często również leasingodawca pozwala rozłożyć takie ubezpieczenia na raty.W przypadku nowych samochodów zainteresuj się również ofertą ubezpieczenia w pakiecie, które może zaoferować dealer. Składka może być porównywalna lub niższa niż w leasingu. Dlatego warto rozważyć taką możliwość.W zależności od wielu czynników, takich jak marka i model samochodu i czy posiadane przez nas zniżki oferty będą się znacząco różnić. Najlepiej będzie sprawdzić ubezpieczenie OC/AC w każdym dostępnym źródle.

Ubezpieczenie GAP

Zabezpiecz się przed stratą
Ubezpieczenie GAP to ubezpieczenie od straty finansowej, najczęściej stosowane jako produkt dodatkowy w leasingu. Możesz jednak wykupić polisę we własnym zakresie. GAP ma sporo zalet, a coraz więcej świadomych klientów po niego sięga. Mamy do wyboru gap fakturowy, finansowy i indeksowy. Ważny jest dobór odpowiedniego rozwiązania dla siebie. Wszyscy eksperci Sprawdź Leasing zgodnie polecają GAP Fakturowy jako jedyny słuszny wybór.Więcej o ubezpieczeniu GAP w leasingu.
Najczęściej zadawane pytania

Ubezpieczenie przedmiotu leasingu

Mamy w ofercie ubezpieczenia

Wszystkich dostępnych towarzystw

W ramach naszej działalności ubezpieczeniowej mamy dostęp do wszystkich towarzystw wraz z najlepszymi ofertami. Nasz dział ubezpieczeń chętnie przygotuje dla Ciebie ubezpieczenie zarówno w pierwszym jak i kolejnym roku leasingu. W zależności od leasingodawcy wymagania odnośnie ubezpieczenia mogą się różnić. Zdecydowanie polecamy wybór jednego z wiodących towarzystw dostępnych na rynku.

Jeśli potrzebujesz ubezpieczyć firmę, mieszkanie lub samochód poza leasingiem to również jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Masz pytanie?