Leasing Sprzętu Rolniczego

Poznaj możliwości
Leasing Sprzętu Rolniczego

Leasing dla gospodarstw rolnych

Polscy rolnicy już od lat korzystają z leasingu na specjalnych warunkach. W ramach leasingu operacyjnego rolnik może skorzystać między innymi z finansowania zakupu ciągników, traktorów, kombajnów czy innych maszyn rolniczych. Leasing to świetne rozwiązanie dla rozwijających się gospodarstw rolnych, które mogą pozyskać najnowszy sprzęt celem zwiększenia i zoptymalizowania produkcji rolnej.

Potrzebujesz leasingu sprzętu rolniczego? Jesteśmy dostępni w godzinach 9:00 – 17:00  +48 735 455 554

Dowiedz się więcej

Leasing dla rolnika

Finansowanie zakupu sprzętu rolniczego zależy od kilku prostych warunków formalnych. Przeprowadzenie analizy gospodarstwa będzie istotne dla analityka w sprawie podjęcia ostatecznej decyzji o przyznaniu leasingu dla rolnika. Pozwoli to również ustalić kluczowe warunki umowy. Oferta leasingowa dostępna jest dla wszystkich osób prowadzących gospodarstwo rolne (z wyłączeniem niektórych produkcji). Leasing operacyjny to świetny pomysł na zredukowanie podatku, a czynny płatnik VAT będzie mógł również odliczyć ten podatek w pełni. Jeśli chcesz skorzystać z przyśpieszonej amortyzacji przedmiotu warto również rozważyć leasing finansowy. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego gospodarstwa. 

Okres finansowania

Finansowanie maszyn rolniczych nawet do 84 miesięcy w ramach leasingu operacyjnego. 

Nowe i Używane

Mamy możliwość sfinansowania zarówno nowego jak i używanego sprzętu, którego potrzebuje Twoje gospodarstwo rolne. 

Wiele form leasingu

Możesz skorzystać z leasingu operacyjnego lub leasingu finansowego. Pomożemy również w ramach finansowania w leasingu zwrotnym. 

Bez wkładu

Pomożemy w uzyskaniu leasingu bez wkładu własnego. Jeśli chcesz możesz wpłacić do 45%

Leasing maszyn i urządzeń rolniczych to forma finansowania inwestycji w gospodarstwie rolnym, która coraz bardziej zyskuje na popularności wsród polskich rolników. Niewiele osób prowadzących gospodarstw rolne możemy pozwolić sobie na zakup gotówkowy nowych maszyn. Aktualnie nowe maszyny i urządzenia rolnicze to sprzęt wysokiej klasy, który znacznie zwiększa produkcje rolną. Pozwala to zmaksymalizować zysk prowadzenia gospodarstwa i wytwarzać więcej lepszej jakości produktów. Wszystko to wymaga nakładów gotówki, teraz taki sprzęt jest dostępny dla większości rolników w ramach zakupu tego typu przedmiotów w leasingu finansowym lub operacyjnym.

Masz inne pytania odnośnie leasingu dla rolnika?