Kalkulator leasingu
Porównywarka Leasingu

Leasing Sprzętu Medycznego

dowiedz się więcej o leasingu sprzętu medycznego

Leasing nowoczesnych urządzeń medycznych

Leasing dla branży zdrowie i uroda

Leasing to najlepsze rozwiązanie na sfinansowanie zarówno nowego jak i używanego sprzętu medycznego. W zależności od stawki podatku mamy do wyboru zarówno leasing operacyjny jak i często bardziej korzystny dla branży medycznej leasing finansowy.

Leasing Sprzętu Medycznego

Sprzęt medyczny jest chętnie leasingowany przez wiele firm leasingowych w Polsce. Mamy możliwość udzielenia finansowania na właściwie sprzęt medyczny każdego typu. Możesz leasingować nowe i używane sprzęty. W leasingu sfinansujesz pełne wyposażenie swojego gabinetu dentystycznego czy cały sprzęt potrzebny do prowadzenia nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej. Często leasing finansowy to najlepsza opcja na  zakup sprzętu dla branży medycznej.

Sprzęt medyczny jest możliwy do sfinansowania w wielu wiodących firmach leasingowych.

Nasza porównywarka leasingu to idealne rozwiązanie.

Skorzystaj z porównywarki leasingu, aby uzyskać porównanie ofert leasingowych dla wybranego sprzętu medycznego i nie tylko.

Leasing Sprzętu medycznego

Okres finansowania sprzętu medycznego w leasingu  zależny jest od stawki amortyzacji. Może być nawet dłuższy niż w standardowym leasingu.

Minimalna opłata wstępna to nawet 0% wartości finansowanego sprzętu medycznego

Średni koszt leasingu na sprzęt medyczny zależny jest od wielu czynników. Pomożemy dobrać odpowiednią ofertę, aby maksymalnie obniżyć koszt.

Podpisanie umowy leasingowej jest możliwe nawet w pierwszym dniu prowadzenia działalności gospodarczej.

Możesz wziąć w leasing każdego rodzaju sprzęt medyczny. W zależności od specyfikacji dobierzemy odpowiednią formę finansowania.