Leasing Pojazdów Specjalistycznych

Dowiedź sie więcej
Pojazdy specjalne leasing

Leasing operacyjny dla pojazdów specjalistycznych

Leasing to najlepszy sposób na finansowanie pojazdów specjalistycznych. Możemy wziąć w leasing zarówno nowe pojazdy jak i wieloletni sprzęt, który mimo upływu lat dalej jest funkcjonalny. Zdecydowana większość tego typu pojazdów będzie sprzedawana na pełną fakturę VAT, dlatego leasing operacyjny będzie najlepszym wyborem. Możliwe parametry leasingu są zależne od stawki amortyzacji na określony pojazd. W wielu przypadkach stawka amortyzacji jest zależna od przeznaczenia takiego pojazdu.

Leasing operacyjny

Pojazdów specjalnych

Pojazdy specjalistyczne są chętnie leasingowane przez firmy leasingowe w Polsce.

Przy takiej transakcji warto porównać oferty i wybrać możliwe najlepszą propozycje, gdyż mogą one się znacząco  od siebie różnić.

Skorzystaj z naszej porównywarki leasingu, aby uzyskać porównanie ofert na wybrany pojazd specjalny

Okres finansowania

Okres finansowania zależny jest od stawki amortyzacji, w leasingu operacyjnym wynosi od 24 do nawet 120 miesięcy.

Opłata wstępna w leasingu

Możesz skorzystać z leasingu operacyjnego na pojazd specjalny nawet bez wpłaty własnej. W wielu przypadkach leasingodawca będzie wymagać jednak czynszu inicjalnego, maksymalnie możesz wpłacić 45%

Koszt Leasing

Koszt leasingu jest zależny od wielu czynników, dlatego warto porównać oferty wielu leasingodawców w celu wyboru najlepszej.

Wiele firm specjalizujących się w różnych branżach potrzebuje sfinansować zakup niezbędnych do pracy pojazdów i maszyn. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie finansowania zakupusprzętu również dla wysoko wyspecjalizowanych przedsiębiorstw. Oferujemy leasing lawety, podnośników hydraulicznych, dźwigów samojezdnych, koparek, cystern, platform, pojazdów szynowych, śmieciarek, podnośników koszowych, food trucków i wielu innych pojazdów i maszyn z tej grupy przedmiotowej. Pojazd specjalny możesz uzyskać dla swojej firmy nawet w pierwszym dniu jej prowadzenia. Łatwo uzyskasz finansowanie na nowe pojazdy specjalne, ale leasingodawcy równie chętnie udzielą leasingu na starsze pojazdy.

Masz pytania odnośnie leasingu pojazdów specjalistycznych?
Chcesz wiedzieć więcej?