Kalkulator leasingu
Porównywarka Leasingu

Leasing Nieruchomości

wszystko co musisz wiedzieć na temat leasingu nieruchomości

Leasing hali produkcyjnej

Leasing siedziby przedsiębiorstwa

Leasing nieruchomości wielkimi krokami wkracza na nasz rynek. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na tego typu rozwiązanie przy budowie hal produkcyjnych czy innych budynków firmowych. Leasing nieruchomości to dobra alternatywa dla kredytu hipotecznego.

Leasing NIeruchomości

Leasing nieruchomości działa identycznie jak leasing samochodu czy maszyny. Umowa leasingu określa strony, w której my, jako leasingobiorca, zobowiązujemy się do płatności określonej miesięcznej raty leasingowej w zamian za co użytkujemy nieruchomości. W odróżnieniu od zwykłej umowy najmu po zakończeniu umowy istnieje możliwość przeniesienia praw do własności lokalu. Po spłacie określonej liczby rat mamy możliwość wykupu nieruchomości po ustalonej wcześniej kwocie. Umowa leasingu dotyczy różnego typu budynków – produkcyjnych, handlowych, usługowych, a nawet z przeznaczeniem mieszkalnym. Możesz skorzystać zarówno z leasingu operacyjnego jak i leasingu finansowego.

Leasing nieruchomości ma w ofercie kilka firm leasingowych w Polsce, warto jest sprawdzić i zdecydować się na najlepsze rozwiązanie.

Nasza porównywarka leasingowa to świetna opcja, uzyskasz w niej również porównanie ofert leasingu nieruchomości. 

WAŻNE W LEASINGU NIERUCHOMOŚCI

Okres finansowania nieruchomości zależny jest od wielu czynników, może być on zdecydowanie dłuższy niż w leasingu samochodu.

W zależności od sytuacji i potrzeby możesz wybrać między leasingiem finansowym, a leasingiem operacyjnym.

Na koszt leasingu nieruchomości składa się wiele czynników. Pomożemy Ci wybrać opcje z obniżonym kosztem finansowania.

Proces leasingowy nieruchomości nie jest tak skomplikowany jak mogłoby się wydawać. Wszystko możemy załatwić w kilka dni od pierwszego kontaktu.