Leasing Quada lub Motocykla

Dowiedź się więcej

Leasing nowego Quada lub Motocykla/Skutera

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na leasing innych pojazdów niżeli tylko samochody osobowe. Obecnie nie powinniśmy mieć problemu z finansowaniem Motocykla lub Quada w ramach leasingu operacyjnego. Ważne jest to, że wszystkie koszty związane z użytkowaniem takiego pojazdu możemy rozliczyć podobnie jak koszty samochodu osobowego.

Masz pytania na temat leasingu Quada lub Motocykla? Nasi eksperci chętnie odpowiedzą  +48 735 455 554

Najważniejsze informacje

Leasing operacyjny Quada/Motocykla

Leasing Motocykla

Quady i Motocykle możemy sfinansować w ramach leasingu operacyjnego w kilku firmach leasingowych w Polsce. Oferta jest atrakcyjna i zdecydowanie bardziej opłacalna od zakupu tego typu pojazdów w kredycie, zwłaszcza dla przedsiębiorców.

Okres finansowania

Okres finansowania Quada i Motocykla jest podobny do samochodu osobowego. Leasing musi trwać minimum dwa lata. Maksymalny dostępny obecnie okres na leasing Quada to 60 miesięcy, z Motocyklem jest podobnie.

Wpłata własna

Mamy możliwość sfinansowania zakupu takich pojazdów z wpłatą własną nawet na poziomie 1%. Wszystko zależy od leasingobiorcy. Standardowo trzeba się liczyć z wpłatą minimalną 10-20% wartości pojazdu. 

Koszt leasingu

Koszt leasingu Quada i Motocykla jest wyższy niż samochodu osobowego, jednak dalej to atrakcyjna forma finansowania. Ostatecznie cena finansowania zależy od wielu czynników.

Najczęściej zadawane pytania

Na temat leasingu Quada i Motocykla

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania przez osoby zainteresowane leasingiem takich pojazdów. Jeśli masz inne pytanie to zapraszamy do skorzystania z możliwości zadania pytania poniżej.

Jakie są wymagane dokumenty?

W przypadku leasingu Quada lub Motocykla potrzebujemy (dla procedury uproszczonej):

  • dane leasingobiorcy
  • zgoda na weryfikację w bazach
  • oferta pojazdu
  • proforma
  • oświadczenie o przychodach

Czy można wybrać używany pojazd?

Obecnie mamy możliwość sfinansowania tylko nowych (lub demonstracyjnych) Quadów i Motocykli. Mamy nadzieję, że firmy leasingowe wprowadzą do oferty również leasing używanych.

Kto może skorzystać z leasingu?

Z leasingu Quadów lub Motocykli mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy bez względu na formę prowadzenia firmy. Istotna jest pozytywna weryfikacja baz bankowych. Najczęściej będzie wymagane prowadzenie działalności minimum 12 miesięcy.

Czy muszę posiadać prawo jazdy?

Wybierając leasing zarówno Quada jak i Motocykla nie musisz posiadać uprawnień do prowadzenia tego typu pojazdów. Pojazd może być użytkowany przez pracowników.
Chcesz wiedzieć więcej?
Masz pytanie?