LEASING FORD MONDEO

Leasing FORD MONDEO

Samochody takich gabarytów jak Ford Mondeo często są doceniane przez osoby ceniące sobie wysoki komfort jazdy. Każda osoba, która prowadzi firmę może pozwolić sobie na zakup takiego samochodu w leasingu operacyjnym. Dealer samochodów osobowych Forda może zaproponować swój leasing na takie auto. Ford nie proponuje swojego indywidualnego finansowania, a jedynie opcję wielkich firm leasingowych takich jak ING Lease czy Alior Leasing. Warto sprawdzić czy otrzymana oferta jest tym czego szukamy. Oferta leasingu operacyjnego może być również indywidualna jak wersja Vignale w samochodzie jakim jest Ford Mondeo. Rozmowa z niezależnym ekspertem pomoże dobrać najlepsze finansowanie.

FORD MONDEO

Mondeo jest samochodem osobowym segmentu D produkowany przed amerykańskiego Forda od 1993 roku. Rok wcześniej został on pierwszy raz zaprezentowany światu. Próba stworzenia tego samochodu kosztowała koncern aż 6 miliardów dolarów. Ford Mondeo był samochodem globalnym oferowany na każdym rynku motoryzacyjnym. W Północnej Ameryce jego podobny model nosił nazwę Ford Countour. Mondeo oferował 3 typy nadwozia: sedan, liftback oraz kombi z 4 biegową skrzynią automatyczną lub 5 biegową manualną przekładnią. Samochód był duży i komfortowy. Początkowo Mondeo oferował aż 14 wersji wyposażenia. Najbogatsze wyposażenie już w tamtych czasach posiadało kontrolę trakcji, elektryczne szyby i lusterka oraz bardzo lubiane w dzisiejszych Fordach podgrzewanie przedniej szyby. Pierwsza generacja Mondeo była produkowana tylko przez cztery lata. Druga generacja amerykańskiego producenta samochodów została pokazana pierwszy raz w 1996 roku. Wizualnie nie różnił on się wiele od swojego poprzednika. Głównie Ford postawił na bezpieczeństwo samochodu i wzmocnił niektóre elementy konstrukcji przez co Mondeo stało się jeszcze bardziej masywniejsze. Stylistyka wnętrza samochodu również została delikatnie zmodernizowana. Ford Mondeo II oferował dwie wersje z usportowionymi silnikami. Była to ST24, która generowała moc 170 KM z 2,5 litrowego silnika benzynowego V6 oraz ST200, który był również wyposażony w benzynową V6-kę o jeszcze większej mocy 205 KM. Dla porównania najsłabszy silnik benzynowy 1,6 litra oferował 91 KM. Ford Mondeo III generacji pojawił się w 2000 roku. Następca drugiej generacji został zbudowany na całkowicie nowej platformie. Konstrukcja samochodu została całkowicie zmodernizowana. Stylistyka auta była bardziej agresywna dzięki ostrym liniom nadwozia. W trzeciej odsłonie Mondeo zaprezentował usportowioną wersję ST220 o jeszcze mocniejszej mocy niż poprzednicy. Generował on 226 KM z 3.0 litrowej benzynowej V6. Ford Mondeo oferował 11 wersji wyposażenia, siedem wersji benzynowego silnika oraz 4 jednostki napędzane olejem napędowym. Mondeo III zakończył swoją produkcje w 2007 kiedy do sprzedaży trafiła czwarta generacja Forda Mondeo. Samochód był jeszcze szerszy od swoich poprzedników przez co był jeszcze bardziej komfortowy. Mondeo oferował najwięcej niż do tej pory wersji wyposażenia samochodu. Było ich aż 18. W czwartej generacji Mondeo pojawiły się pierwsze silniki benzynowe EcoBoost z wtryskiem bezpośrednim. Do wyboru było 19 jednostek napędowych w tym 10 silników wysokoprężnych. Ciekawostką jest, że samochód Ford Mondeo po raz pierwszy został pokazały w kultowym filmie z Jamesem Bondem Casino Royale w 2006 roku, czyli ponad pół roku przed oficjalną premierą auta. Piąta generacja Forda Mondeo została zaprezentowana w paryskim motor show w 2014 roku i jest produkowana aktualnie. Amerykański odpowiednik nosi nazwę Ford Fusion.

NAJNOWSZY FORD MONDEO

Ford Mondeo pięć lat po premierze najnowszej generacji doczekał się liftingu. Wygląd samochodu zachował swoją agresywną linie natomiast został zmodernizowany przód pojazdu. Głównie zderzak oraz reflektory. Mondeo również wprowadził do produkcji swój pierwszy napęd hybrydowy oferowany w tym modelu. Piąta generacja samochodu oferuję tak jak jego poprzedniki trzy typy nadwozia: elegancki sedan, wyrafinowany liftback oraz przestronne kombi. Zaawansowane technologie w samochodzie pomagają kierowcy na każdym etapie jazdy. Aktywny tempomat w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów świetnie sprawdzi się na dalekie trasy. Dodatki takie jak asystent parkowania pomogą w codziennym parkowaniu w mieście. Mondeo zaparkuje za kierowcę nie narażając innych samochodów czy uczestników ruchu drogowego. Wiele inteligentnych technologii, które oferuje Ford Mondeo pozwolą cieszyć się z każdej jazdy. Mondeo V oferuje klientom ekskluzywną i najbardziej wymagającą wersje Vignale. Wizualnie zmieniony został grill, klamki, większe felgi oraz kilka elementów wykończenia. Do wnętrza samochodu trafiły także chromowane listwy przez co Mondeo w najbogatszej wersji wyposażenia jest tak luksusowe, że może dorównywać nawet niektórym markom premium. Cena Mondeo Vignale zaczyna się od 171 850 zł brutto natomiast podstawowa wersja Trend od kwoty 119 810 zł brutto. Mondeo oferuję również wersję takie jak Titanium, Titanium Hybrid oraz ST-Line X. Ford Mondeo V generacji może konkurować z takimi samochodami jak Mazda 6, Peugeot 508, Volkswagen Passat czy Skoda Superb.

Leasing FORD MONDEO

Leasing na FORDA MONDEO

Nie każdy wie co ma wpływ na ostateczną ofertę leasingu operacyjnego na Mondeo. Bardzo często porównane oferty przez klienta są błędnie interpretowane. Jest kilka bardzo ważnych czynników takich jak ostateczna cena samochodu, czynsz inicjalny czyli pierwsza wpłata do leasingu, okres finansowania oraz wartość wykupu. Każda zmiana chociaż jednego parametru sprawia, że oferty mogą się od siebie znacznie różnić.

OFERTA LEASINGU FORD MONDEO

Leasing operacyjny na nowy samochód osobowy może się zaczynać już od 1% wpłaty własnej. Nie ma tutaj znaczenia marka pojazdu. Na Mazdę czy Toyotę również można uzyskać leasing na niskiej wpłacie. Maksymalna wartość pierwszej wpłaty może wynieść 45% wartości pojazdu z faktury sprzedaży. Z reguły jest to 10% lub 20% wartości auta. Żeby uzyskać niską ratę w leasingu można go rozłożyć nawet na 84 miesiące jednakże jeśli zależy nam na szybkiej amortyzacji samochodu można uzyskać leasing operacyjny na 24 miesiące. Jest to najkrótszy możliwy okres dla tego typu finansowania. Wartość wykupu samochodu jest ustalana indywidualnie od aktualnej sytuacji klienta pod jego konkretne potrzeby związane z prowadzeniem działalności. Leasing na Forda Mondeo, Kugę czy Focusa jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy.

Ford mondeo w leasingu - UBEZPIECZENIE GAP

Ubezpieczenie GAP to podstawa przy takich samochodach jak Ford Mondeo. Pamiętaj, że tylko takie ubezpieczenie w pełni uchroni Twoją firmę od możliwych strat finansowych po kradzieży lub szkodzie całkowitej w leasingu operacyjnym. O ofertę GAP koniecznie zapytaj naszego specjalistę, możemy przygotować ubezpieczenie w leasingu lub poza nim na bardzo atrakcyjnych warunkach.

FORD MONDEO Leasing - Wymagane dokumenty

Leasing w procedurze uproszczonej

Uzyskanie leasingu operacyjnego na wygodny samochód jakim jest Ford Mondeo nie powinno być problemem nawet przy otwarciu nowej działalności gospodarczej. Każdy kto prowadzi firmę może starać się o leasing. Wymogiem jest uzupełnienie krótkiego wniosku leasingowego, uzupełnienie podstawowych danych z dowodu osobistego oraz szczegółowa specyfikacja nowego Forda. Całość nikomu nie powinna sprawić problemu.

Wybierz Leasing na NOWEGO FORDA MONDEO

Leasing operacyjny jest dużo mniej skomplikowany od uzyskania chociażby kredytu na samochód. Jest to również lepsze rozwiązanie dla przedsiębiorcy. Procedura uproszczona i minimum formalności przyciąga coraz więcej klientów biznesowych, żeby skorzystać z leasingu operacyjnego na samochód jakim jest Ford Mondeo. Każdy inny model oraz marka pojazdu jest także możliwa. Decyzja pozytywna często jest uzyskana w kilka godzin od złożenia wniosku leasingowego. Wygenerowana umowa leasingu jest wysyłana do zweryfikowania podstawowych informacji przez klienta. Po ostatecznej akceptacji dojedziemy do klienta lub umówimy na podpisanie umowy w oddziale firmy leasingowej. Niezależnie czy jest to Szczecin czy Rzeszów nie jest to dla nas problemem. Zaplanujemy rejestracje samochodu w każdym większym mieście. Po płatności za Mondeo wyślemy potwierdzenie przelewu. Ostatecznie umówimy na odbiór nowego wozu. Dzięki uzyskaniu Leasingu operacyjnego na nowego Forda Mondeo płynie wiele korzyści, w tym przywileje podatkowe.