LEASING FORD KUGA

Leasing FORD KUGA

Na polskich drogach i nie tylko coraz częściej można zauważyć większe samochody typu SUV. Często kobiety są zwolennikami większych samochodów, choć mężczyźni też lubią prowadzić takie auta. Większość z nich jest kupiona przez przedsiębiorców za pośrednictwem firm leasingowych. Samochodem w leasingu może się poruszać leasingobiorca, jego pracownicy oraz najbliższa rodzina. Dealer w salonie może zaproponować różne propozycje finansowania. Ford nie współpracuje z konkretną firmą leasingową. Często jest to Santander leasingu czy ING Lease. Toyota RAV4, która jest konkurentem nowego Forda Kugi oferuje swoje finansowanie jakim jest Toyota Leasing. Każdą propozycje warto porównać z ekspertem i dobrać najlepsze dla siebie rozwianie.

Ford kuga

Ford Kuga jest stosunkowo młodym samochodem. Jest to samochód typu SUV i pierwszy raz został zaprezentowany w 2008 roku. Amerykański producent samochodów postawił na dynamiczny wygląd nowego pojazdu. Została tutaj zastosowana sławna metoda Forda Kinetic Design, która została również zastosowana w samochodzie Ford Mondeo, Ford Focus, Ford Fiesta, Ford S-Max, Ford C-Max oraz Ford Galaxy. Ford Kuga proponował na początku 4 wersje wyposażenia: Tren, Titanium, Titanium S oraz Individual. Producent oferował jeden model silniku benzynowego o pojemności 2,5 litra w Turbo o mocy 200KM oraz 2 silniki Diesla 2,0 TDCi o mocy 140 KM oraz 163 KM. Pierwsza generacja Forda Kugi była produkowana przez 5 lat aż do 2013 roku. W marcu 2012 roku w Genewie na słynnej wystawie motoryzacyjnej został pierwszy raz zaprezentowany Ford Kuga II. Na rynek amerykański rok wcześniej został zaprezentowany odpowiednik europejskiej Kugi o nazwie Ford Escape. W Polsce sprzedaż drugiej generacji amerykańskiego SUVa ruszyła na wiosnę 2013 roku. Wersja europejska samochodu za wyjątkiem nazwy nie różniła się niczym od produkowanego w Ameryce Forda Escape. Ciekawostką jest, że Kuga została zbudowana na tej samej płycie podłogowej co Ford Focus. W 2016 roku pojawiły się dwie zupełnie nowe dla Kugi wersje spotykane już wcześniej w Fokusie czy Mondeo. Była to sportowa werjsa ST Line oraz Vignale, która jest najbogatszą spotykaną wersją w Fordzie. Uznaje się ją za wersję luksusową. Samochód również przeszedł modernizacje, która miała je na celu odświeżyć. Przód samochodu po zmianie przypominał dużo większego Forda Edge. Wnętrze pojazdu otrzymało kilka gadżetów takich jak większy ekran multimedialny oraz czy elektryczny hamulec ręczny. W tej wersji Ford oferował już 6 wersji silnika, w tym 2 benzynowe oraz 3 wysokoprężne. Ford Kuga trzeciej generacji pojawił się pierwszy raz w kwietniu 2019 roku. Do sprzedaży w Polsce trafił dopiero w marcu 2020 roku.

Nowa generacja forda kuga

Nowy Ford Kuga zupełnie różni się od swoich poprzedników. Jego stylistyka przypomina nowego Forda Focusa oraz małego cross overa jakim jest Ford Puma. Samochód jest większy niż Kuga pierwszej czy drugiej generacji. Nadwozie samochodu jest dłuższe, a rozstaw osi szerszy, dzięki czemu nowa Kuga może konkurować z takimi samochodami jak Nissan X-Trail czy Toyota RAV4. Nowa Kuga jest jeszcze bardziej przestronna. Stylistyka samochodu jest elegancka, a zarazem pokazuje sportowy charakter. Nowoczesne systemy bezpieczeństwa zapewniają kierowcy, pasażerom oraz każdemu uczestnikowi ruchu drogowego bezpieczeństwo dzięki zaawansowanym systemom i czujnikom. Trzecia generacja Kugi ostrzega kierowce przed zbliżającym się zagrożeniem, a w awaryjnym przypadku samochód zareaguje za kierowce. Producent Forda oferuje dla nowej Kugi pierwszy w Fordzie silnik hybrydowy Plug-in. Jednostka ta posiada silnik 2,5 PHEV, który generuje 225 KM. Dodatkowo do wyboru są dwa silniki benzynowe EcoBoost o pojemności 1,5 litra o mocy 120 KM oraz 150 KM i, aż cztery silniki diesla. Wysokoprężne jednostki oferują moc w wysokości 120 KM, 150 KM oraz najmocniejszą 190 KM z automatyczną skrzynią biegów.  Wytwórca zapewnia niskie spalanie paliwa, nie ważne jaką jednostkę napędową wybierzemy. Nowa Kuga proponuje 6 wersji wyposażenia: Trend, Titanium, Titanium X, sportową wersje ST-Line oraz ST-Line X oraz najlepiej wyposażoną ekskluzywną Vignale. Ceny samochodu zaczynają się od 104 900 zł brutto w wersji podstawowej Trend. Ford Kuga III dzięki swoim większym gabarytom może się mierzyć z konkurencyjnymi SUVami taki jak Seat Tarraco czy Honda CR-V.

Leasing FORD KUGA

OFERTA LEASINGU FORD KUGA

Każdy klient może oczekiwać od leasingu innego rozwiązania dlatego oferty leasingowe często się od siebie różnią. Jest to zależne od wielu czynników takich jak cena samochodu, wpłata własna czy okres finansowania. Często leasingobiorca nie zdaje sobię sprawy, że każda nawet najmniejsza zmiana ma diametralny wpływ na finalną ofertę leasingu operacyjnego. Leasing nie ogranicza się jedynie na amerykańską markę Ford. Z finansowania można również skorzystać na Hondę, Toyotę czy Seata. Dla nowego samochodu wpłata własna zaczyna się już od 1% jej wartości. Wybór należy do przedsiębiorcy, który chce kupić samochód w leasingu. Jeśli taka osoba szuka kosztów dla swojej firmy czynsz inicjalny może wynieść maksymalnie 45% początkowej wartości samochodu z faktury. Raty leasingowe można rozłożyć na maksymalnie 84 miesiące jeśli leasingobiorcy zależy na niskiej racie. Minimalny okres dla każdej firmy leasingowej wynosi 24 miesiące. Jest to spowodowane stawką amortyzacji samochodu. Kwota wykupu samochodu jest również ruchoma i może wynosić od 1% wartości do nawet 40% lub 50% zależnie od okresu finansowania. Leasing operacyjny na samochody SUV takie jak Ford Kuga jest perfekcyjnym wyjściem.

FORD KUGA - UBEZPIECZENIE GAP

Jeśli rozważasz leasing na nowego Forda Kuga nie zapomnij o ubezpieczeniu GAP. Pamiętaj, że tylko takie ubezpieczenie w pełni uchroni Twoją firmę od możliwych strat finansowych po kradzieży lub szkodzie całkowitej. O ofertę GAP zapytaj specjalistę, możemy przygotować ubezpieczenie w leasingu lub poza nim na bardzo atrakcyjnych warunkach. Najlepszy rozwiązaniem będzie GAP fakturowy.

FORD KUGA Leasing - Wymagane dokumenty

Leasing w procedurze uproszczonej

Skorzystanie z leasingu operacyjnego dla przedsiębiorcy prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą czy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością powinna być formalnością. Prawie w każdym przypadku procedura w leasingu będzie uproszczona. Wyjątkiem mogą być krótko prowadzone firmy, które chcą uzyskać leasing operacyjny. Dla firmy leasingowej powinny wystarczyć podstawowe dane z aktualnego dokumentu tożsamości, specyfikacja wybranego modelu Ford Kuga oraz wypełniony wniosek leasingowy. Całość powinna zając kilkanaście minut.

WYbierz Leasing na NOWEGO FORDA KUGA

Procedura leasingu operacyjnego nie wymaga wypełniania wielu dokumentów. Nie będą wymagane dokumenty finansowe firmy. Decyzja na nowy samochodu segmentu SUV jak Ford Kuga powinna pojawić się kilka godzin od złożenia wniosku przez naszego eksperta. Po akceptacji wniosku wyślemy umowę na podany wcześniej adres mailowy w formie PDF. Dojedziemy do klienta w każde wskazane miejsce w Polsce podpisać umowę leasingową. Wrocław, Kraków, Warszawa czy Katowice nie ma dla nas znaczenia. Po niezbędnych formalnościach zarejestrujemy samochód i wyślemy potwierdzenie płatności za Forda Kugę. Z chęcią poinformujemy kiedy można zjawić się po swój nowy samochód. Leasing nowy samochód jakim jest spory SUV Ford Kuga jest optymalnym rozwiązaniem dla każdego kto prowadzi swoją firmę.