LEASING Ford Focus

Leasing FORD FOCUS

Samochody klasy kompaktowej takie jak Ford Focus często są kupowane przez przedsiębiorców do codziennej pracy. W większości przypadków wybór pada na leasing operacyjny. To rozwiązanie nie ogranicza samochodu limitem kilometrów często spotykanym w wynajmach długoterminowych. Samochód pokonując długie trasy przez handlowców nie będzie miał wpływu na wysokość raty w leasingu. Focusem może podróżować właściciel firmy jak również pracownicy bez żadnej dodatkowej zgody. W salonie może się pojawić propozycja leasingu z Santandera lub ING. Każdy salon może współpracować z inną firmą leasingową. Ford nie słynie z udzielania swojego finansowania, tak jak na przykład Audi czy BMW. Każdą otrzymaną ofertę z salonu warto przedyskutować ze specjalistą, który pomoże wybrać najlepszą możliwą opcje.

Ford Focus

Pierwszy Ford Focus pierwszej generacji został zaprezentowany w 1998 roku przez amerykańskiego producenta marki w Genewie w Szwajcarii. Ford Focus został wyprodukowany z myślą żeby zastąpić słynnego Forda Escorta. Samochód wyróżniał się nowoczesną na ten czas stylistyką na tle innych kompaktów. Focus od zawsze słynął z płynności jazdy dzięki wielowahaczowemu tylnemu zawieszeniu, które bardzo podnosiło komfort jazdy podczas podróży. Ford oferował na początku 3 wersje Focusa: sedan, kombi oraz hatchback. Ciekawostką jest, że samochód w Stanach Zjednoczonych miał premierę rok później niż w Europie. Wizualnie różnił się on niektórymi elementami od wersji europejskiej. W USA rok po debiucie samochód zdobył nagrodę “samochodu roku”. W 2002 roku Ford poszerzył swoją game Focusa u usportowione wersje ST 170 oraz topową sportową odmianę RS, który generował moc 215 KM z turbodoładowanego 2.0 litrowego silnika benzynowego. Focus I oferował aż 15 wersji wyposażenia samochodu. Druga generacja Forda Focusa pojawiła się po raz pierwszy w 2004 roku. Była ona produkowana przez 7 lat, aż do 2011 roku. Nowy Ford Focus II został zbudowany na nowo od samego początku. Jego kształt nieco różnił się od poprzednika głównie światłami oraz tyłem samochodu. Dla porównania wersja amerykańskiego Focusa II różniła się wizualnie od jego europejskiego odpowiednika. W 2010 roku światło dziennie ujrzał Ford Focus trzeciej generacji. Producent tym razem na całym świecie oferował Focusa w tej samej wersji wizualnej. Wersja europejska wyglądała tak samo jak w Ameryce Północnej czy Azji. Trzecia odsłona znanego wszystkim Focusa znacząco różniła się od swoich poprzedników. Linia nadwozia oraz agresywne nowe reflektory tchnęły nowe życie w samochód. Samochód jest masywny i bardzo solidnie zbudowany. Ford Focus bardzo dobrze sprawdzał się jako samochód rodzinny, służbowy, a także sportowy dzięki wersji ST oraz RS. Od 2018 roku Ford wprowadził do produkcji aktualny i zarazem najnowszy model Forda Focusa. To była czwarta odsłona kultowego samochodu. Miała ona premierę w kwietniu 2018 roku.

NOWA GENERACJA FORDA FOCUSA

Nowy Ford Focus czwartej generacji zrobił furorę na rynku samochodów kompaktowych w Polsce. Nowa stylistyka samochodu jest jeszcze bardziej agresywna przez co wzbudza podziw nie tylko u posiadaczy wcześniejszego modelu. Focus został wyposażony w zaawansowane rozwiązania techniczne, która pomagają kierowcy w codziennej jeździe. Nowy Ford Focus nie tylko chroni kierowcę i pasażerów podczas jazdy, ale również pieszych. Samochód może monitorować przestrzeń wokół siebie nawet po zmroku, dzięki czemu w niebezpiecznej sytuacji może ostrzec kierowce przed nadchodzącą osobą lub niespodziewanym pojazdem, a w awaryjnych sytuacjach sam zahamować nawet przy większych prędkościach. Wnętrze samochodu jest przestronne dla kierowcy i pasażerów. Wyrafinowany styl można zauważyć od razu po wejściu do samochodu. Ford w aktualnym modelu zadbał o bardzo dobre osiągi samochodu. Wyciszenie samochodu zasługuje na 5 gwiazdek. Podczas szybciej jazdy hałas w kabinie jest mało odczuwalny czego mogą pozazdrościć nawet niektóre marki premium. Do wyboru mamy 8 różnych wersji wyposażenia. Najtańsza nich z nich czyli Trend zaczyna się od 78 900 zł brutto. Następnie Ford Focus oferuje wersje Trend Edition, ST-LINE, Titanium, Active, Vignale, usportowione ST2 oraz ST3. Na polskim mamy do wyboru dwa rodzaje nadwozia: hatchback oraz kombi. Producent oferuje kilka jednostek benzynowych EcoBoost, gdzie najsłabszym jest silnik o pojemności 1.0 litrowym generujący 100 KM, a najmocniejszym w Wersji ST3 2,3 litrowy EcoBoost generujący aż 280KM. Silniki diesla EcoBlue rozpoczynają się od 95 KM. Ford Focus znajdzie swoich odbiorców, którym zależy na wysokim komforcie prowadzenia pojazdu w mieście, jak i w dalekiej trasie. Samochód może konkurować z takimi modelamii jak Volkswagen Golf, Mazda 3, Honda Civic czy Kia Ceed

Leasing FORD FOCUS

OFERTA LEASINGU Ford Focus

Przedstawiona oferta może się różnić zależnie od modelu samochodu. Z Leasingu można również skorzystać również na inne modele forda takie jak Kuga, Fiesta, Mondeo, Puma czy nawet dostawcze Ford Transit. Opłata wstępna na nowy samochód rozpoczyna się od 1% wpłaty własnej. Często klienci decydują się na 10% opłatę wstępna do firmy leasingowej. Maksymalnie może ona wynieść aż 45%. Leasing jest dopasowywany indywidualnie tak jak specyfikacja nowego Forda Focusa. W leasingu operacyjnym najkrótszy okres finansowania to 24 miesiące. Najdłuższym jest 84 miesięczny okres czyli 7 lat. Nie wszystkie firmy leasingowe na rynku proponują takie rozwiązanie. Zależnie od wybranego okresu leasingu można dostosować wykup samochodu, który może oscylować nawet w granicach 40% wartości samochodu.  Leasing operacyjny Forda Focusa cieszy się nadal dużym zainteresowaniem.

FOCUS W LEASINGU I UBEZPIECZENIE GAP

W każdym leasingu wymagane jest ubezpieczenie komunikacyjne OC/AC. W przypadku takich samochodów jak Ford Focus warto jest również wykupić ubezpieczenie GAP. Najlepszy wybór to GAP fakturowy. Zapewni nam wypłatę do wartości samochodu z dnia zakupu przez cały okres leasingu. Ubezpieczenie GAP to jedyna możliwość ochrony całych naszych pieniędzy przy kradzieży samochodu lub szkodzie całkowitej.

Ford Focus Leasing - Wymagane dokumenty

Leasing w procedurze uproszczonej

Niezależnie jakiej wielkości jesteś przedsiębiorcą możesz skorzystać z leasingu operacyjnego na samochód Ford Focus. Głównie będzie to procedura uproszczona. Mogą być tutaj wyjątki czyli tzw. branże wysokiego ryzyka, którymi jest transport czy budowlanka. Nie jest to jednak regułą i nawet takie firmy mogą uzyskać leasing bez dokumentów finansowych na uproszczonych procedurach. Wymagane są podstawowe dane z dokumentu tożsamości, specyfikacja wybranego Forda Focusa i wniosek leasingowy zależny od wybranej firmy. Zebranie dokumentów powinno zająć 5-10 minut.

Postaw na leasing samochodu Ford Focus

Bez zbędnych formalności rozpoczniemy procedure leasingu operacyjnego. Pozytywna decyzja na nowy samochód marki Ford Focus powinna pojawić się koło czterech godzin od złożenia wniosku. Zaraz po otrzymaniu pozytywnej decyzji poinformujemy o tym przyszłego właściciela samochodu. Doceniamy każdego naszego klienta i cenimy czas. Dlatego dojedziemy pod wskazany adres podpisać niezbędne dokumenty umowy leasingowej. Dopilnujemy terminowej płatności za samochód oraz zajmiemy się zarejestrowaniem Focusa. Leasing operacyjny na Forda to świetny wybór dla każdego polskiego przedsiębiorcy.