Leasing Citroen

Dowiedz się więcej o leasingu samochodów marki Citroen
Citroen C-Elysee Leasing
Logo Citroen

Atrakcyjna miejska marka - Citroen

Citroen już od wielu lat oferuje bardzo szeroką gamę miejskich samochodów osobowych. Każdy z nich jest odpowiedzią na specyficzne potrzeby użytkowników. Marka posiada na rynku już wiele kultowych modeli, które funkcjonują i sprawdzają się do dziś. Citroen nie zapomina o swojej przeszłości. Samochody marki Citroen zachwycają na ulicy swoim ponadczasowym wyglądem oraz nowoczesną stylistyką. Marka dba o stałe wprowadzanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i zawsze idzie z duchem czasu dla zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Pod koniec 2014 roku Citroen wyodrębnił ze swojej gamy markę DS Automobiles, ofertujący samochody nieco wyższego segmentu.

Oferta Specjalna

Dla nowych samochodów Citorena

Nowy Citroen C3 Aircross i C5 Aicross w atrakcyjnym finansowaniu VEHIS ze specjalnym rabatem dodatkowym.

Skorzystaj z możliwości zakupu najnowszych konstrukcji Citroena przy pomocy VEHIS. Ty wybierasz, którą opcję finansowania preferujesz. Zarówno leasing operacyjny jak i najem długoterminowy to idealne rozwiązanie. Z VEHIS zyskasz nie tylko najlepszą ofertę finansowania, ale również dodatkowy rabat na samochód marki Citroen i wiele innych.

C3 Leasing

Nowy Elektryczny Citroen w leasingu operacyjnym już od 0% wkładu w ramach procedury uproszczonej! 

Już teraz możesz skorzystać z finansowania nowego elektrycznego samochodu bez wpłaty własnej. Wszystko w ramach procedury uproszczonej. Elektryczny SUV Citroena to nie tylko ekologiczny samochód, ale również spełnienie marzeń wielu kierowców.

c4 leasing
Historia

Poznaj markę Citroen

Historia marki Citroen jest niezwykle ciekawa i imponująca. Mało osób wie, że istnieją w niej liczne związki z Polską. Początkowo jej założyciele nie mieli nic wspólnego z motoryzacją. Znani byli z zupełnie innego fachu, a jednak odnieśli tak ogromny sukces na rynku samochodów. Jak do tego doszło?

Jubilerskie początki Citroena

Dziadek Andre Citroena trudnił się jubilerstwem. Była to w ówczesnym czasie bardzo dochodowa branża, a więc fach przynosił rodzinie spore zyski. Ojciec Andre rozwijał swoje jubilerskie umiejętności w samej Warszawie. Poznał tu Polkę i ożenił się z nią w drugiej połowie XIX wieku. Rodzina przeniosła się do Paryża, a tam z kolei narodził się słynny Andre – późniejszy geniusz zwany Henrym Fordem Europy.

Engrenages Citroen

Dobra passa rodziny w pewnym momencie przerwała swój bieg. Nastąpił kryzys na rynku diamentów i dochodowy interes zaczął przynosić straty. Pomimo trudnych warunków bytowych, młody Andre ukończył szkołę, a następnie studia techniczne, które otworzyły mu drogę do kariery. Na początku XX wieku, jako inżynier założył niewielką firmę wytwarzającą koła zębate. Nazwał ją Engrenages Citroen. Tam opracował także osobiście swoje charakterystyczne logo składające się z dwóch szewronów

citroen kolo

Koło zębate z zazębieniem daszkowym produkcji zakładu Engrenages Citroen.

Andre Gustav Citroen

André Gustave Citroën

Pierwsze samochody

Andre odniósł duży sukces już w bardzo młodym wieku. Jako 27-latek znany był wszystkim jako słynny francuski przedsiębiorca w branży motoryzacyjnej. W 1908 pozostawił produkcję przekładni i na dobre zajął się już zarządzaniem fabryką Mors wytwarzającą samochody. W szybkim czasie mógł poszczycić się faktem produkcji 100 aut w skali miesiąca. W 1921 roku wyprodukowano 20 tys. pojazdów, co pozwoliło przekroczyć łączną produkcję największych konkurentów – Peugeot i Renault w tym roku. Również w 1921 roku rozpoczęto produkcję samochodów do użytku przedsiębiorców, wykorzystujących płaską skrzynie.

Lojalność i zaangażowanie

Andre Citroen słynął z tego, że bardzo przyjaźnie odnosił się do swoich pracowników. Mógł zatem liczyć na ich lojalność i zaangażowanie, co jeszcze bardziej przełożyło się na sukces firmy oraz nieprzerwaną realizację zamówień. Należy mieć na uwadze, że dbałość o załogę nie była w tamtych czasach mocno rozpowszechniona, dlatego nazwisko przedsiębiorcy szybko zyskało na popularności poza granicami jego fabryk.

Citroën Traction Avant

Jedna z najlepszych produkcji Citroena. Traction Avant został zaprezentowany w 1934 na salonie motoryzacyjnym w Paryżu. Główna produkcjatego samochody odbywała się na Quai de Javel również w Paryżu. Traction Avant wywołał olbrzymi zachwyt za sprawą innowacyjnych zastosowań technicznych. Avant to jeden z pierwszych pojazdów z wykorzystaniem przedniego napędu (Traction Avant – z francuskiego znaczy właśnie „napęd przedni”). Auto posiadało samonośne nadwozie, które zostałozbudowane na płycie ramowej. Zawieszenie kół bazowało na projekcie Ferdynada Porsche. Samochód wyróżniały również hamulce hydrauliczne dla wszystkich kół oraz samonastawny silnik. Ciekawostką jest, że projekt nadwozia tego samochodu nie został standardowo narysowany, ale wyrzeźbiony w glinie.

Citroen Traction Avant

Ciekawostką jest to, że Citroen utworzył także własną firmę wydawniczą o nazwie Andre Citroen Editions. Rozumiał on potrzeby klientów i oferował im kompleksowe usługi. Do swojej działalności dołączył zatem doradztwo finansowe i ubezpieczeniowe. Spod jego ręki zaczęły także wychodzić miniaturowe samochodziki w formie zabawek. Andre miał ogromną smykałkę nie tylko do techniki, ale także do prowadzenia skutecznego marketingu. Był osobą niezwykle przedsiębiorczą. Dziś jego innowacyjne modele zyskują uznanie w oczach najbardziej wymagających klientów.

Aktualna gama modelowa

Najciekawsze samochody DS i Citroen
Nowy C4 w leasingu

Nowy Citroen C4

Citroen w 2020 roku prezentuje nowe wersje swoich kultowych modeli. Jednym z nich jest udana konstrukcja Citroena C4. Miejski Crossover idealnie wpasowuje się w obecne trendy motoryzacji. Świetny wybór do miasta, który sprawdzi się również poza nim. Możesz skorzystać z zakupu nowego C4 w atrakcyjnym leasingu lub najmie długoterminowym. 

Nowy C5 w leasingu

SUV Citroen C5 Aircross

W erze wszechobecnych samochodów typu SUV Citroen nie zostaje z tyłu. C5 Aircross to doskonały wybór zarówno na miejsce drogi oraz bardziej wymagające tereny. Jeśli szukasz rodzinnego SUVa, to C5 Aircross sprawdzi się idealnie. Nie musisz angażować środków korzystając z leasingu lub wynajmu dla firm.

DS 9 w leasingu

Elegancki DS 9

DS Automobile to prestiżowa marka wyodrębniona z Citroena. Samochody DS to modele dla wymagających użytkowników. DS 9 to prestiżowy samochód, idealny jako reprezentacyjny pojazd przedsiębiorcy. Sfinansuj zakup leasingiem operacyjny lub skorzystaj z najmu długoterminowego.

Poznaj możliwości

Sfinansowania wymarzonego Citroena

Zobacz, jak łatwo możesz nasza pomocą sfinansować zakup Citroena w leasingu, pożyczce leasingowej lub wynajmie. Z nami zaoszczędzisz swój cenny czas i uzyskasz najlepszą ofertę. Indywidualnie dopasujemy się do Twoich potrzeb. Wszelkie formalności ograniczymy do minimum. Gwarantujemy, że wniosek leasingowy zostanie rozpatrzony w bardzo krótkim czasie. Twój Citroen w leasingu już na Ciebie czeka.

Leasing Operacyjny

Najlepsza opcja na zakup nowego lub używanego samochodu marki Citroen lub DS jest oczywiście leasing operacyjny. Już dzisiaj skorzystaj z leasingu Citroena.

Najem Długoterminowy

Najem długoterminowy to świetna opcja na radość z jazdy nowym Citroenem z niską ratą. W jednej miesięcznej racie ubezpieczenie i serwis. Wszystko w najlepszej cenie.

Pożyczka Leasingowa

Pożyczka Leasingowa to dobre rozwiązanie na zakup używanego Citroena, który sprzedawany jest na podstawie faktury VAT marża. Finansowanie nawet bez wkładu własnego.

Leasing Operacyjny Citroena

Co powinienem wiedzieć?

Uzyskaj ofertę finansowania w leasingu na Citroena. Leasing już od 0% wpłaty wstępnej, nawet na 7 lat + ubezpieczenie OC/AC i ubezpieczenie GAP Fakturowy w jednym pakiecie.

Leasing od 1 dnia działalności

Leasing uzyskasz już od pierwszego dnia założenia działalności. Potrzebujesz jedynie posiadać NIP i wpis do bazy CEIDG (w przypadku jednoosobowej działalności) lub KRS (w przypadku spółek). W przypadku nowych firm, musisz się liczyć z wkładem własnym. Można jednak go zminimalizować, wybierając jedna z form zabezpieczenia transakcji leasingu.

Leasing bez wkładu własnego

Jeśli posiadasz firmę powyżej trzech miesięcy to możesz skorzystać z leasingu Citroena już bez wpłaty na start. Wystarczy wybrać odpowiedni model samochodu, załatwić krótkie formalności i cieszyć się z wymarzonego samochodu. Decyzja leasingowa nawet w kilka minut po złożeniu wniosku.

Leasing nawet na 84 miesiące

Oferujemy leasing nawet na okres 84 miesięcy, wszystko to po to, abyś mógł zminimalizować swoje miesięczne koszty. Możesz również rozważyć najem długo terminowy jako formę finansowania zakupu samochodu z najniższą możliwą ratą miesięczną.

Zorganizujemy dla Ciebie

Leasing Nowego Citroena

Jesteśmy specjalistami nie tylko od leasingu operacyjnego. Znamy się również na najmie długoterminowym i pożyczce leasingowej. Nasz dział ubezpieczeń specjalizuje się ubezpieczenia pojazdów. Mamy wszystko, aby pomóc Ci zrealizować procedurę leasingu nowego lub używanego Citroena i nie tylko. Przygotowaliśmy porównywarkę leasingu, abyś mógł sprawdzić i wybrać najlepszą możliwą ofertę. Zajmujemy się procedurami leasingu od początku do końca. Pomagamy znaleźć wymarzony samochód, pozwalamy skorzystać z atrakcyjnych rabatów i zajmujemy się cała transakcją. Tobie pozostanie jedynie odbiór auta. Jesteśmy brokerem leasingowym, mamy dostęp do najlepszych towarzystw leasingowych w Polsce. Dbamy o to, aby klient był zadowolony z wyboru finansowania samochodu przez cały jego okres. Służymy pomocą na każdym etapie, również po odebraniu samochodu.

Leasing Operacyjny

Jak wygląda transakcja?

Kontakt Telefoniczny

W pierwszej kolejności wypełnij krótki formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Potrzebujemy tylko podstawowe dane kontaktowe. Następnie skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe, żeby doprecyzować szczegóły. Chętnie również odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Analiza Potrzeb

Bierzemy pod uwagę rok pojazdu, jego pochodzenie oraz parametry leasingu.
Zależnie od tego jaki samochód marki Citroen lub DS Automotive wybierzesz nasi specjaliści dopasują do Twoich aktualnych potrzeb najlepszą ofertę leasingu. W razie potrzeb możesz rozważyć również najem długoterminowy.

Zakup Samochodu

Całość sprowadza się do podpisania umowy leasingowej. Po podpisaniu, to nasi specjaliści zajmą się wszystkim. Łącznie z rejestracją Twojego nowego Citroena. Sam decydujesz w jakim mieście go zarejestrujemy. Dopilnujemy płatności za samochód i poinformujemy o najszybszym możliwym terminie odbioru.

Szukasz nowego Citroena?

Mamy dla Ciebie najlepsze rabaty

Mamy w ofercie atrakcyjne rabaty specjalne dla marki Citroen. Podaj nam wytyczne samochodu jakiego poszukujesz, albo podziel się z nami kodem konfiguracji. Nasz przedstawiciel wróci do Ciebie z najlepszą ceną nowego  samochodu marki Citroen lub DS oraz atrakcyjnym finansowaniem w leasingu operacyjnym lub najmie długoterminowym.

Citroen C4
Masz już wybrany samochód?

Kalkulator Leasingu Citroen

W kilku prostych krokach możesz obliczyć ratę leasingu operacyjnego lub pożyczki leasingowej na każdy samochód. W naszym kalkulatorze obliczysz również raty dla innych marek samochodów. Wystarczy kilka chwil, a uzyskasz najlepszą ofertę finansowania na wybrany przez Ciebie samochód. Wielu naszych klientów skorzystało już z leasingu operacyjnego na samochody marki DS i Citroen. Ty możesz być następny. Leasing ze Sprawdź Leasing jest prosty i przyjemny. Oblicz ratę i skorzystaj z najlepszej oferty finansowania na rynku. Pamiętaj, że nasz kalkulator leasingu nie dotyczy tylko Citroena, możesz obliczyć ratę dla każdego samochodu.