Kalkulator leasingu
Porównywarka Leasingu

Leasing Chevrolet

SKORZYSTAJ Z LEASINGU NA CHEVROLETA

Samochody marki Chevrolet coraz częściej goszczą na polskich drogach. Marka zajmuje obecnie czwarte miejsce na świecie pod względem sprzedanych egzemplarzy. Polacy bardzo chętnie decydują się na auta marki Chevrolet w leasingu, mimo, że nie ma oficjalnej dystrybucji marki w naszym kraju.

Wybierz z nami jedną z atrakcyjnych ofert leasingu auta marki Chevrolet. Nasi doradcy dopasują model auta, który bez wątpienia spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dzięki naszemu leasingowi skrócisz czas oczekiwania na atrakcyjną ofertę. Wszelkie formalności ograniczymy do minimum po to, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się swoim wymarzonym Chevroletem. Zajmujemy się także leasingowaniem używanych aut marki Chevrolet.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O AUDI

Firma Chevrolet powstała na samym początku XX wieku kiedy to uważano, że posiadanie samochodu stanowi dobro luksusowe, które przeznaczone jest tylko dla najbogatszej grupy społeczeństwa. Koncern może na dzień dzisiejszy poszczycić się wyprodukowaniem ponad 212 milionów aut. Około 30% z nich nadal znajduje się w użyciu i cieszy swą jakością wielu nabywców. Zacznijmy jednak od początku…

Założycielem marki był William Durant urodzony w 1861 roku. Pierwsze swoje sukcesy odniósł on wówczas w sprzedaży powozów konnych. Jego interes bardzo dobrze rokował i dlatego postanowił spróbować swoich sił z w produkcji oraz sprzedaży samochodów. Założył zatem przedsiębiorstwo Buick Motor Co. W ciągu kolejnych lat dołączył do swojej działalności kilka kolejnych marek, które potem stworzyły wspólne słynne General Motors.

Durant przyjaźnił się ze słynnym kierowcą wyścigowym – Louisem Chevroletem. Zatrudnił go do zaprojektowania luksusowego samochodu, a efektem tego zlecenia był Classic Six. W 1911 roku firmę oficjalnie zarejestrowano w stanie Michigan.

William Crapo Durant
William Crapo Durant

Chevrolet niedługo potem sprzeczał się z Durantem i w efekcie opuścił założoną razem spółkę. Durant postanowił skupić się wówczas przede wszystkim na rynku przystępnych cenowo samochodów. Jego Chevrolet 490 konkurował już wtedy ze słynnym Fordem T. Ekspansja poza granice Stanów Zjednoczonych zainspirowała markę do stworzenia pierwszego silnika V8.

AMETYKAŃSKI GIGANT - CHEVROLET

Już w latach dwudziestych Chevrolet poszerzył swoją działalność o Europę. Najpierw była to Dania i Belgia, a następnie także Polska, Niemcy oraz Wielka Brytania. Pod koniec lat dwudziestych Chevrolet wygrywał rankingi sprzedażowe z Fordem. Marka wytworzyła ponad milion samochodów w ciągu jednego roku. Marce niestraszny był także kryzys gospodarczy, który miał miejsce w latach trzydziestych. Chevrolet wprowadził niezależne zawieszenie przednie oraz auta kombi. II wojna światowa to czas kiedy firma skupiła się wyłącznie na produkcji ciężarówek.

Lata siedemdziesiąte były mało łaskawe dla rynku motoryzacyjnego. Zapanował kryzys paliwowy. W latach osiemdziesiątych firma uzyskała jednak wynik sprzedażowy na poziomie 100 milionów egzemplarzy. Strzałem w dziesiątkę okazała się znów obecność na rynkach europejskich oraz nabycie spółki Daewoo Motors. Od tego czasu wprowadzono szereg nowych modeli. Ciekawostką jest to, że auta marki Chevrolet znajdują swojego nabywcę średnio co 6,4 sekundy w 140 krajach świata. Firma ma na swoim koncie światowy rekord sprzedaży.

LEASING SAMOCHODÓW CHEVROLET

Możliwy jest zarówno leasing samochodów ze Stanów Zjednoczonych, Kanady czy innych krajów świata. Obecnie nie można już zakupić nowego Chevroleta z krajowej dystrybucji, dlatego musimy sięgać po auto sprowadzane, nawet dla nowych egrzemplarzy. NIektóre firmy leasingowe inaczej podchodzą do samochodów ze Stanów. Istotne jest sprawdzenie pełnej historii pojazdu, a bezproblemu powinniśmy uzyskać zgodę na leasing. Dla niektórych samochodów będzie wymagana nieco większa opłata wstępna niz standardowo. Koszt całkowity leasingu samochodu sprowadzone z USA również może być nieco większy. Mimo to warto skorzystać z leasingu na Chevroleta. Zyskujemy świetne amerykańskie auto z charakterem, które spłacamy w niskich miesięcznych ratach.

Z nami porównasz i sprawdzisz najlepsze oferty na leasing nowego i używanego Chevroleta. Kilka kliknięć pozwoli Ci cieszyć się z najlepszego rozwiązania na sfinanosownia wymarzonego samochodu.

LEASING NIE TYLKO CHEVROLETA

Sprawdź Leasing to nie tylko leasing amerykańskich samochodów . Zajmujemy się również leasingiem pojazdów  dostawczych, ciężarowych, maszyn, urządzeń, ciągników siodłowych, rolniczych, naczep, a nawet nieruchomości. Nasz obszar działań dotyczy całej Polski, nie tylko oferujemy leasing w Katowicach, ale również w Warszawie czy Krakowie. Możesz liczyć na ofertę leasingu na każdą markę samochodów. Każdy klient jest dla nas istotny i może liczyć na wsparcie na każdym etapie finansowania.

LEASING ZE SPRAWDŹ LEASING?

Szybka decyzja leasingowa – decyzja nawet w kilka minut

Procedura uproszczona – minimum formalności

Wiarygodna i fachowa oferta – obsługa tylko przez specjalistów

Rejestracja samochodu we wskazanym przez Ciebie mieście

Wsparcie również po odbiorze samochodu

Jak wygląda transakcja?

Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności zapraszamy Cie do wypełnienia krótkie formularzu kontaktowe na naszej stronie lub bezpośredniego telefonu na naszą infolinie. Na pewno znamy odpowiedź na nurtujące Cie pytania dotyczące leasingu Audi oraz wszystkiego co jest związane z cała procedurą leasingowania samochodów w Polsce.

Analiza potrzeb

W trakcie rozmowy doprecyzujemy na jakich parametrach leasingu Ci zależy. Jaki model Audi chcesz zakupić, od kogo i jaki będzie rok produkcji Twojego nowego samochodu. Następnie nasz ekspert przedstawi wstępną propozycje leasingu. Nasze doświadczenie sprawi, że Twoja oferta będzie wyjątkowa jak Twój nowy samochód

Zakup samochodu

Po wyrażeniu chęci zakupu Audi spotykamy się na podpisaniu umowy. To będzie pierwsza i ostatnia czynność, w którą musimy Cie zaangażować. W Twoim imieniu załatwiamy formalności ze sprzedawcą. Następnie zajmujemy się rejestracją pojazdu. Informujemy o płatności za Twój wymarzony samochód i najszybszej możliwości jego odbioru