Kalkulator leasingu
Porównywarka Leasingu

Leasing Bugatti

SKORZYSTAJ Z LEASINGU NA BUGATTI

Bugatti to jeden z najdoskonalszych sportowych aut dostępnych obecnie na rynku. Z samochodów marki Bugatti korzysta bardzo wiele znanych osób. To jeszcze bardziej przekłada się na ich prestiż. Przez wiele lat marka stale ulepszała swoje pojazdy, wprowadzała coraz to nowsze rozwiązania, technologie oraz udoskonalała design.

Bugatti to prestiż i klasa sama w sobie. Dostępne jedynie dla nieliczej grupy odbiorców. Jeśli jednak miałeś styczność z Bugatti, wiesz doskonale, że cena jest adekwatna do jakości i stylu samochodu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BUGATTI

Marka Bugatti to prawdziwa ikona wśród luksusowych aut. Jej historia  sięga początku XX wieku kiedy to weszła na rynek jako francuski producent samochodów o wysokich osiągach. Założycielem był włoski projektant przemysłowy  Ettore Bugatti, potomek rodziny artystycznej. Historia marki rozpoczęła swój bieg w mieście Molsheim w Alzacji.

Samochody Bugatti od samego początku znane były ze swojego, pięknego designu oraz licznych zwycięstw w wyścigach. Losy marki były jednak dość burzliwe, a wszystko za sprawą nagłej śmierci Ettore. Dalsza działalność fabryki stanęła wtedy pod ogromnym znakiem zapytania. Nie było osoby, która mogłaby godnie kontynuować biznes.

W tamtym czasie wyprodukowano zaledwie około 8 tysięcy egzemplarzy samochodu. Nad firmą zawisły czarne chmury. Kryzys spowodował problemy finansowe i przestój w dalszej produkcji aut. Ostatni model wyszedł na rynek w latach pięćdziesiątych.

Po ponad 30 latach, dokładnie w roku 1987 znalazł się włoski przedsiębiorca, który zechciał wykupić markę i ponownie wprowadzić ją na rynek. Firma zaczęła jawić się wówczas jako konstruktor limitowanych samochodów sportowych z siedzibą w Modenie.

REKORDOWE OSIĄGI BUGATTI

Od ponad 20 lat prawami do marki Bugatti dysponuje Grupa Volkswagen. Przeniosła ona siedzibę firmy z powrotem na teren Alzacji. W 1998 roku Volkswagen pokazał swoją pierwszą propozycję prototypu oznaczoną jako EB 118. Auto wzbudziło zachwyt swoim wyglądem. Było to dużych rozmiarów dwudrzwiowe coupe z silnikiem z przodu. W kolejnym roku ukazały się nowe prototypy – czterodrzwiowa limuzyna EB 218 oraz Bugatti 18/3 Chiron. Wszystkie modele wyszły spod ręki Giorgetto Giugiaro.

W 2016 roku w Genewie ukazał się model Bugatti Chiron. Jego cena zdecydowanie należała do kategorii bardzo luksusowych gdyż wyniosła około 2,6 miliona dolarów. Producent zapowiedział, że ma być to najszybsze auto w historii motoryzacji. Jego maksymalne osiągi oszacowano na 463 km/h. Przyspieszenie 0-100 to zaledwie 2,5 sekundy. Chiron napędzany jest silnikiem o mocy 1500 KM, a waży niecałe 2000 kilogramów.

5 września 2019 roku marka Bugatti poinformowała, że ich model Bugatti Chiron jest w stanie osiągnąć prędkość 515 km/h.

LEASING SUPERSAMOCHODÓW BUGATTI

Bugatti to niesamowity samochód o wyjątkowych osiągach. Od długiego czasu dostępny jest także w Polsce i czeka na każdego w salonach ekskluzywnych aut. Zakup takiego samochodu to ogromna inwestycja. My pomożemy w sfinansowaniu marzenia każdego pasjonata motoryzacji. Mamy w ofercie leasing, który będzie jednocześnie dopasowany do możliwości użytkowników.

Dzięki naszemu dopasowanemu leasingowi już wkrótce będziesz mógł zasiąść za kierownicą ekskluzywnego Bugatti. Pomożemy Ci sfinansować zarówno auto nowe jak i używane bez względu na to czy znajduje się w Polsce czy za granicą

Skorzystaj z naszej porównywarki ofert leasingu, aby uzyskać najlepszą propozycję na leasing nowego lub używanego samochodu

LEASING ZE SPRAWDŹ LEASING?

Szybka decyzja leasingowa – decyzja nawet w kilka minut

Procedura uproszczona – minimum formalności

Wiarygodna i fachowa oferta – obsługa tylko przez specjalistów

Rejestracja samochodu we wskazanym przez Ciebie mieście

Wsparcie również po odbiorze samochodu

Jak wygląda transakcja?

Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności zapraszamy Cie do wypełnienia krótkie formularzu kontaktowe na naszej stronie lub bezpośredniego telefonu na naszą infolinie. Na pewno znamy odpowiedź na nurtujące Cie pytania dotyczące leasingu Audi oraz wszystkiego co jest związane z cała procedurą leasingowania samochodów w Polsce.

Analiza potrzeb

W trakcie rozmowy doprecyzujemy na jakich parametrach leasingu Ci zależy. Jaki model Audi chcesz zakupić, od kogo i jaki będzie rok produkcji Twojego nowego samochodu. Następnie nasz ekspert przedstawi wstępną propozycje leasingu. Nasze doświadczenie sprawi, że Twoja oferta będzie wyjątkowa jak Twój nowy samochód

Zakup samochodu

Po wyrażeniu chęci zakupu Audi spotykamy się na podpisaniu umowy. To będzie pierwsza i ostatnia czynność, w którą musimy Cie zaangażować. W Twoim imieniu załatwiamy formalności ze sprzedawcą. Następnie zajmujemy się rejestracją pojazdu. Informujemy o płatności za Twój wymarzony samochód i najszybszej możliwości jego odbioru