Kalkulator leasingu
Porównywarka Leasingu

Leasing BMW

SKORZYSTAJ Z LEASINGU NA BMW

Marki BMW raczej nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać. Każdy na świecie  słyszał o prestiżu i komforcie samochodów z charakterystycznym logiem niemieckiego producenta samochodów. Bayerische Motoren Werke to od lat jedna z wiodących firm produkujących samochody osobowe klasy premium.

KALKULATOR LEASINGU BMW

Uzyskaj ofertę finansowania w leasingu na BMW serii 3 w różnej konfiguracji. Leasing dostępny już od 0% wpłaty wstępnej, nawet na 84 miesiące. Oba ubezpieczenia OC/AC i GAP w pakiecie.

Uzyskaj ofertę finansowania w leasingu na kultowe BMW X3 . Leasing bezwpłaty wstępnej, nawet na 7 lat + ubezpieczenie OC/AC i ubezpieczenie GAP Fakturowy w jednym pakiecie. Skorzystaj z leasingu na BMW X3

Sfinansuj zakup nowego X6 za pomocą leasingu operacyjnego już od 0% na start. Długo okres finansowania, wysoki wykup pozwolą Ci uzyskać niską ratę na tak świetny samochód jakim jest BMW X6

Marka BMW to pewny wybór dla każdego przedsiębiorcy. BMW to świetny partner w biznesie. Styl, komfort, bezpieczeństwo to renoma każdego modelu niemieckiej marki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BMW

Marka znana na całym świecie, założona przez Gustava Otto i Karla Kappa, którzy w roku 1916 założyli Bawarską Fabrykę samolotów (Bayerische Flugzeug Werke).

Rok później nazwa fabryki została zmieniona na Bayerische Motoren Werke – Bawarska Fabryka silników. Emblemat BMW oznacza wirujące śmigło. Szachownica w kolorze biało-niebieskim nawiązuje do flagi Bawarii.

Pierwszy samochód jaki wyjechał z fabryki w 1928 roku to BMW 3/15, nazywany potocznie Dixi. Pojazd ten mógł rozpędzić się do 80km/h, posiadał silnik o pojemności 743 cm3, produkujący 15KM mocy. Warto wspomnieć, że samochód miał otwierany dach.

Dziś BMW jest ikoną motoryzacji. Samochody tej marki nieustannie cieszą się popularnością, na co wpływ bez wątpienia ma nie tylko wygląd samochodów, ale również ich niezawodność. BMW od początku istnienia ma renomę solidnych samochodów o precyzyjnie wykonanej konstrukcji, stąd też nie każdy może pozwolić sobie na kupno takiego samochodu, ale w marce BMW cena jest na miarę jakości. Najlepsze wersje wyposażenia BMW to samochody oznaczone logiem M.

BMW LOGO M PAKIET
Topowe modele BMW oznacza charakterystycznym logiem specjalnum BMW M Pakiet

Zaciekawić może fakt , że BMW dzieli swoje samochody na serie:

  • seria 1 – modele klasy kompakt
  • seria 3 – samochody klasy średniej
  • seria 5 – to samochody klasy średniej-wyższej
  • seria 6 – sportowe, luksusowe samochody typu coupe
  • seria 7 – to luksusowe limuzyny klasy wyższej
  • seria 8 – sportowo-luksusowe samochody klasy wyższej
  • Seria o oznaczeniu “X”  to sportowo-użytkowe SUV-y
  • Seria o oznaczeniu “Z” to pojazdy dwusiedzeniowe, typu roadster i coupe
  • Seria o oznaczeniu “M” to najbardziej usportowione modele

BMW należy do segmentu premium wśród potężnych koncernów takich jak Mercedes, czy też Volkswagen, które do dziś wyznaczają siłę Niemieckiej gospodarki.

LEASING BMW

Jesteśmy grupą ekspertów, której specjalizacja to leasing. Oferujemy leasing dopasowany do Twoich potrzeb. Indywidualnie podchodzimy do każdej transakcji. Jeśli szukasz leasingu na samochód typu BMW. Z nami możesz szybko i sprawnie porównać leasing oraz przeprowadzić całą transakcje finansowania nowego samochodu. Proponujemy leasing operacyjny na nowy samochód marki BMW. Używane BMW możesz sfinansować leasingiem lub pożyczka leasingową. Leasing samochodów marki BMW to dobry wybór dla każdej firmy.

W przypadku zakupu nowego samochodu z salonu zostanie Wam zaproponowane finansowanie fabryczne BMW Finance. 
Warto jednak porównać propozycje BMW z innymi ofertami na rynku leasingu. Nasza porównywarka leasingu to świetne rozwiązanie.

LEASING ZE SPRAWDŹ LEASING?

Szybka decyzja leasingowa – decyzja nawet w kilka minut

Procedura uproszczona – minimum formalności

Wiarygodna i fachowa oferta – obsługa tylko przez specjalistów

Rejestracja samochodu we wskazanym przez Ciebie mieście

Wsparcie również po odbiorze samochodu

Możemy również przygotować ofertę na nowy samochód Alfa Romeo!

Jak wygląda transakcja?

Kontakt telefoniczny

Wypełnij krótki formularz w którym podasz nam swoje dane kontaktowe. Skontaktujemy się jak najszybciej, aby przygotować najlepsze rozwiązania w leasingu dla Twojej firmy. Przez całą transakcje przeprowadzi Cie jeden z naszych doświadczonych doradców leasingowych.

Analiza potrzeb

Ekspert leasingowy zada Ci kilka pytań, aby przygotować indywidualna ofertę dla Twoich potrzeb. Przykładamy wagę do zadowolenia klienta ponad wszystko inne, dlatego chce zbadać Twoje potrzeby, by móc pomóc Ci jak najbardziej to możliwe.

Zakup samochodu

Nasz doradca może pomóc również w rabatowaniu samochodu marki BMW jak i innych marek. W czasie całej transakcji pomagamy od początku do końca, a Twoje zaangażowanie ograniczamy do minimum, abyś mógł odebrać samochód bez komplikacji.