Leasing bez wkładu własnego

przez Sprawdź Leasing
Leasing bez wkładu

Potrzebujesz zaopatrzyć firmę w kolejny samochód?

Trafiłeś tutaj, bo pewnie zastanawiasz się czy leasing bez wkładu własnego jest możliwy, czy można wziąć leasing bez wpłaty?

Dostałeś nowe zlecenia, albo zatrudniłeś kolejnego pracownika, który potrzebuje używać samochodu służbowego? Twoje obecne auto uległo niespodziewanemu uszkodzeniu? Nie masz czym jechać na spotkanie z klientem? W każdej z tych sytuacji od razu powinien Ci przyjść na myśl leasing, jako iż jest to dalej najlepsza forma finansowania dla przedsiębiorców. Wydatek na nowe auto jest niespodziewany. W tym miesiącu nie możesz sobie pozwolić na kolejną inwestycje? Nie jesteś w stanie wpłacić większej kwoty na poczet czynszu inicjalnego?

Jeśli Twoja firma dopiero powstała to powinieneś koniecznie zajrzeć tutaj. W tym artykule znajdziesz wszystko o leasingu dla nowych firm.

Leasing bez wpłaty

Rozwiazanie dla Ciebie jest proste. Leasing bez wkładu własnego. Jednak czy rzeczywiście jest to możliwe?

Opłata wstępna w leasingu wynosi zazwyczaj od 1% do 45%. Jest kilka firm leasingowych, które zaoferują nawet 0,01% jako czynsz inicjalny.  Praktycznie każde towarzystwo leasingowe zgodzi się, abyś wpłacił 1% wartości nowego samochodu. Istotne jest , aby samochód był całkowicie nowy. Akceptowane są również samochody demonstracyjne do określonego przebiegu kilometrów. Jeśli Twoja firma to jednoosobowa działalność gospodarcza, wtedy bez problemu będziesz mógł skorzystać z leasingu na nowych samochód z wpłatą od 1%.  Przy założeniu, że firma jest na rynku dłużej niż 3 miesiące.

Leasing używanego samochodu

Chciałbyś zakupić w leasingu używany samochód? Większość doradców zapyta, czy jesteś w stanie wpłacić minimum 10% wartości tego pojazdu. Wynika to z wytycznych leasingodawców w popularnej procedurze uproszczonej. Jeśli jednak Twoja firma ma stabilna pozycję i wykazuje zyski, to masz większe pole do działania. Nie ma przeciwskazań w staraniu się o leasing używanego samochodu osobowego bez wpłaty własnej!

Więcej o leasingu samochodu używanego znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie samochodu w leasingu bez wpłaty

Leasingodawca wymaga również pełnego ubezpieczenia przedmiotu leasingu. Samochód musi posiadać pełne autocasco. Ubezpieczenie musi być wykupione u jednego z renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych. Musisz ubezpieczyć samochód w dniu jego rejestracji. Wiele firm wymaga, aby składka została opłacona jednorazowo z góry za cały rok, o czym również musisz pamiętać. Istnieje jednak kilka rozwiązań, aby rozłożyć składkę ubezpieczenia na raty. W przypadku leasingu bez wpłaty, ubezpieczenie GAP będzie obowiązkowym wyborem.

Wszystkie informację o ubezpieczeniu samochodu w leasingu znajdziesz w tym artykule.

Jeśli chcesz skorzystać z leasingu z niską wpłatą najlepiej skontaktuj się z profesjonalnym doradcą. Specjalista nie tylko doradzi, ale i przygotuje odpowiedni wniosek, który pomoże uzyskać leasing bez wkładu własnego zarówno na nowy jak i używany samochód.

Szukasz leasingu dla swojej firmy?

Pomożemy w realizacji najlepszego leasingu dla Twojej firmy!

Skontaktuj się z autorem tekstu tutaj lub napisz na biuro@sprawdzleasing.pl

OBLICZ RATĘ LEASINGU