Kalkulator leasingu
Porównywarka Leasingu

Leasing Bentley

SKORZYSTAJ Z LEASINGU BENTLEY'A

Bentley to klasa sama w sobie. Samochody tej marki to już coś więcej niż klasa premium. Każdy z modeli tej marki to ekskluzywne i prestiżowe auto, które nie jest przeznaczone dla każdego. Bentley to drogi samochód, ale prestiż kosztuje. Ten zdecydowanie jest wart swojej ceny. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego samochodu zapewne prowadzić swoje interesy. Ciężko zarobić na taki samochód pracą na etacie, dlatego zdecydowana większość tego typu pojazdów finansowana jest przy pomocy leasingu operacyjnego lub pożyczki leasingowej.

Samochody marki Bentley to prawdziwy prestiż. Komfort prowadzenia, cudowny wygląd i klasa sama w sobie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BENTEY

Bentley jako marka od 1998 roku należy do niemieckiej grupy Volkswagen AG. Bentley Motors Limited to brytyjski producent luksusowych samochodów klasy premium. W swojej ofercie Bentley ma zarówno samochody sportowe jak i mocne, masywne SUVy, które są wyjątkowo modne w ostatnim czasie. 

Walter Owen Bentley już w 1919 roku zbudował pierwszy samochód Bentley 3 Litre, który dwukrotnie wygrał prestiżowy wyścig w Le Mans. W 1931 roku Rolls-Royce wykupił Bentley Morors Limited. Powojenne modele Bentleya to w większości usportowione samochody Rolls-Royce. 

Obecnie dostępne są trzy prestiżowe modele Bentleya. Możemy wybrać miedzy Flying Spur, sportowym Continental GT czy SUVem o nazwie Bentayga. 

Walter Owen Bentley
Walter Owen Bentley - twórca marki Bentley

LEASING BENTLEY

Jesteśmy grupą specjalistów ds. leasingu, zajmującą się finansowaniem każdego rodzaju samochodu. W naszych długi listach sfinansowanych przedmiotów są zarówno samochody osobowe o wartości do 20 tysięcy złotych, duże zestawy do transportu ciężkiego jak i prestiżowe samochody takich marek jak Ferarri, Maseratti, Rolls-Royce czy właśnie Bentley.

Jeśli zastanawiasz się nad leasingiem luksusowego samochodu skontaktuj się z nami. Przez swoje doświadczenie pomożemy Ci w szybki sposób sfinalizować zakup. Najlepszy rozwiązaniem na finansowanie takiego pojazdu będzie zazwyczaj leasing operacyjny. Oczywiście warto zabezpieczyć się od możliwej starty finansowej przy pomocy ubezpieczenia GAP. W przypadku używanych samochodów, które sprzedawane są na podstawie Faktury VAT-marża możesz rozważyć pożyczkę leasingową.

W przypadku drogiego luksusowego samochodu, nawet minimalna różnica w oprocentowaniu leasingu to znaczna różnica w kwocie. Jeśli stać Cie na zakup takiego samochodu, to z pewnością potrafisz szanować pieniądze. Porównaj oferty leasingu przed zakupem nowego Bentleya i ciesz się z najlepszej oferty leasingu.

LEASING NIE TYLKO BENTEYA

Oferujemy pomoc w uzyskaniu leasingu nie tylko samochodów marki Bentey. Zajmujemy się również leasingiem wszelkiego rodzaju pojazdów również tych dostawczych czy ciężarowych. Znamy się również na leasingu ciągników siodłowych, naczep, maszyn i urządzeń. Działamy na terytorium całego kraju. Wszystkie formalności do czasu podpisania umowy załatwimy zdalnie. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji leasingowej nasz przedstawiciel zajmie się wszystkim do samego końca.

LEASING ZE SPRAWDŹ LEASING?

Szybka decyzja leasingowa – decyzja nawet w kilka minut

Procedura uproszczona – minimum formalności

Wiarygodna i fachowa oferta – obsługa tylko przez specjalistów

Rejestracja samochodu we wskazanym przez Ciebie mieście

Wsparcie również po odbiorze samochodu

Jak wygląda transakcja?

Kontakt telefoniczny

Wypełniasz krótki formularz, w których podajesz tylko koniecznie informację. Po przesłaniu go do nas możemy zaczynać pracę. Skontaktujemy się telefonicznie w celu potwierdzenia informacji i doprecyzowania Twoich potrzeb.

Analiza potrzeb

Dokładnie analizujemy potrzeby każdego klienta. Pytamy czego potrzebujesz, oferujemy najlepsze rozwiązania. Każda transakcja jest unikatowa, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdej potrzeby naszego klienta.

Zakup samochodu

Składamy wniosek w wybranych wspólnie towarzystwie leasingowym. Jako broker mamy dostęp do właściwie każdego leasingu w kraju, przez co możemy zaoferować Ci najlepszy leasing. Zajmujemy się wszystkim za Ciebie, musisz zaczekać jedynie na rejestrację pojazdu.