Niemiecka marka samochodów osobowych w 1994 zaprezentowała pierwszy model Audi A6. Pojazd ten należy do wysokiej klasy premium samochodów osobowych. W swojej klasie uchodzi za model topowej klasy premium. Jej pierwsza generacja nosiła fabryczny kod C4. Pierwsza generacja Audi A6 została skonstruowana na podstawie mało znanego modelu Audi 100. W tamtych czasach luksusowa limuzyna mogła się pochwalić najmocniejszym silnikiem Diesla o pojemności 2,5 litra. Była to pięciocylindrowa jednostka i generowała aż 140 KM.

AUDI A6

Po trzech latach od premiery A6 C4 zadebiutowała Audi A6 drugiej generacji. Po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w Genewie w 1997 roku. Nowszy model mógł zaproponować aż 12 wersji silników benzynowych gdzie największym z nich była mocna V8 o pojemności 4,2 lita i mocy 300 KM. Silniki diesla mogły się pochwalić bezawaryjnymi jednostki TDI w 7 różnych opcjach. Już w tamtych latach Audi A6 było elegancką limuzyną, które mógłby pędzić na niemieckich autostradach niczym samochody wyścigowe. Trzecia generacji A6 pojawiła się po raz pierwszy w 2004 roku. Rok później w 2005 roku trzecia odsłona niemieckiej limuzyny otrzymała nagrodę Światowego samochodu roku. W ofercie Audi A6 nie brakowało sportowych wersji, spotykanych w innych modelach, które mają oznaczenie S.  W roku 2011 swoje początki miała już czwarta generacji Audi A6. Klienci ceniący sobie prestiż mogli A6 zobaczyć podczas targów motoryzacyjnych w stolicy Francji. A6 IV w 2013 roku doczekała się najbardziej usportowionej wersji samochody. Była to Audi RS6 Avant. Niepozorny model samochodu mógł się pochwalić jednostką generującą aż 560 KM. Nie lada gratka było spotkać taki model na naszych polskich drogach. Niemiecki koncern zakończył produkcje tego modelu w 2018 roku kiedy swoją premierę miała już piąta generacji A6.

Całkowicie nowe audi


Audi A6 całkowicie zmieniło swój design. Poprzednikami, którzy zapoczątkowali zmiany były Audi A8 oraz Audi a7. Nowa Audi A6 pokazuje nowy standard w samochodach klasy premium. Każda linia jest jest bardzo dobrze przemyślana. Jest to samochód dla ludzi z charakterem, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy. Audi A6 zadbało także o wnętrze samochodu. Samochód może się pochwalić zaawansowaną technologią. W sytuacjach awaryjnych A6 sama może zareagować za kierowce dzięki licznym kamerom i radarom umieszczonym w samochodzie. Samochód sprosta największym oczekiwaniom. Bardzo wysoki standard wykonania przekłada się również na cenę samochodu. Niestety nie jest to auto dla każdego. Piata generacja A5 może się pochwalić większym rozstawem osi co przekłada się na jeszcze większy komfort jazdy. Zawieszenie w połączeniu z mocnym silnikiem samochodu podoła w każdej sytuacji. Świetnie sprawdzi się zarówno w mieście na krótkich odcinkach jak również na znacznie dłuższych trasach. Dealer Audi oferuje 7 modeli topowej A6. Audi A6 Limousine, Audi A6 Avant, Audi A6 allroad quattro, S6 Avant, S6 Limousine oraz najszybszy RS6 Avant. Ceny Audi A6 Limousine zaczynają się od 199 900 zł brutto. Za usportowioną wersje musimy zapłacić co najmniej 589 500 zł brutto. Kwota tego samochodu mówi sama za siebie. Wybór wersji wyposażenia oraz dostępnych dla tego modelu silnika jest ogromny. Producent na ten moment oferuje dla Audi A6 Limousine aż 14 wersji silnika. Audi A5 piątej generacji jest jednym z liderów segmentu E. Może on konkurować z takimi samochodami jak BMW Serii 3, Mercedes E klasy czy Volvo S90.

Leasing na AUDI a6 Limousine

Głównymi odbiorcami samochodu tak wysokiej klasy jakim jest Audi A6 piątej generacji w większości przypadków będą Polscy przedsiębiorcy prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Dobrym wyborem przy zakupie Audi A6 będzie finansowanie samochodu poprzez leasing. Dzięki stałym miesięcznym kosztom można zaplanować kolejne inwestycje i nie zamrażać zgromadzonego kapitału. Samochód swoim ponadprzeciętnym wyglądem i osiągami na pewno sprowadzi do firmy większych kontrahentów. Salon Audi może zaproponować Audi Perfect Lease. Jest to najem z rocznym limitem kilometrów. W ofercie zapewne znajdzie się również opcja klasycznego leasingu Audi. Dobrze mieć alternatywę i porównać zewnętrzne finansowanie poza salonem Audi.

OFERTA LEASINGU AUDI a6 AVANT

Oferta leasingu operacyjnego może być również przygotowana na inne wersję Audi takie jak Limousine, allroad quattro, S6 Avant, S6 Limousine czy sportową wersję RS6 Avant. Opłata wstępna do leasingu może wynosić 1% wartości początkowej samochodu. Maksymalna możliwa wpłata wynosi 45% wartości auta. Można ją dostosować do aktualnej sytuacji w firmie uzyskując duże koszty początkowe lub maksymalnie obniżyć ratę leasingu operacyjnego. Na prestiżowy samochód Audi A6 można uzyskać leasing nawet na 84 miesiące. Z kolei najkrótszy możliwy okres leasingu wynosi 24 miesiące. Leasing operacyjny może wyjść równie korzystnie na 4 lub 5 letni okres finansowania. Audi A6 należy do segmentu klasy E premium, dzięki czemu wartość samochodu znacznie mniej traci na wartości niż inne marki samochodu. Można dzięki temu uzyskać większy wykup w niż dla samochodów niższej klasy.

AUDI a6 - UBEZPIECZENIE GAP

Samochód klasy Audi A6 to prestiżowe auto premium. Nie jest niespodzianką, że tylko nielicznych będzie stać na taki samochód. Bardzo ważne jest odpowiednie zabezpieczenie leasingu przez zakup ubezpieczenia GAP. W obecnych czasach GAP Fakturowy to absolutny standard w każdym leasingu, a zwłaszcza samochodów klasy premium.

Leasing Audi A6

AUDI A6 - Wymagane dokumenty

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność i jesteś sam sobie szefem możesz tak samo uzyskać leasing operacyjny na samochód Audi A6 tak jak osoba, która prowadzi duże przedsiębiorstwo. Procedura uproszczona jest zależna od wysokości wpłaty własnej jak i okresu prowadzenia firmy. Do leasingu operacyjnego wymagane są podstawowe dane osobowe z dowodu osobistego lub paszportu, specyfikacja wybranego modelu Audi A6 najlepiej w formie PDF oraz wypełnienie krótkiego wniosku leasingu. Zgromadzenie niezbędnych danych nie powinno zając wiele czasu.

Leasing na Audi A6 to strzał w 10

Wszystkie formalności związane z leasingiem załatwimy za Ciebie. Wiemy, że czas jest najcenniejszą walutą na świecie i nie można go kupić za żadne pieniądze. Poinformujemy o pozytywnej decyzji na leasing operacyjny i dojedziemy we wskazane miejsce podpisać niezbędne dokumenty. Zarejestrujemy samochód najszybciej jak będzie to możliwe, w ustalonym wcześniej miejscu. Dopilnujemy płatności za samochód i ustalimy datę odbioru. Leasing operacyjny dla osoby, która prowadzi poważny biznes to jedyne słuszne rozwiązanie na zakup tego rodzaju samochodu..