Audi A4, świetnie znany model każdemu kto chociaż odrobinę interesuję się motoryzacją. Pierwsza generacja niemieckiego samochodu jest produkowana on 1994 roku. Audi A4 uzyskało kod fabryczny B5. Druga generacja samochodu pojawiła się w po raz pierwszy w 2000 roku. Natomiast jej oznaczenie fabryczne to B6. Audi A4 od lat cieszyło się uznaniem swoich klientów przede wszystkim za jakość wykonania samochodu, duże możliwości wyboru wersji wyposażenia jak również samych silników.

Audi a4

Kolejna odsłona samochodu pojawiła się w jesienią 2004 roku. Była to już trzecia odsłona znakomitego auta. Wraz z wprowadzeniem trzeciej generacji A4 zmieniła się jej stylistyka. Była ona dużo świeższa od swoich poprzedników. Niemiecki koncern idąc za ciosem trzy lata później czyli w 2007 roku zaprezentował już czwartą odsłonę popularnego samochodu. Produkcja Audi A4 B8 trwała aż 7 lat. Została zakończona w 2015 roku. Najnowszym i aktualnym modelem jest Audi A4 piątej generacji, który ukazał się w połowie 2015 roku.

 Audi A4 V zostało zaprojektowane praktycznie od podstaw. Stylistyka samochodu jest bardzo zbliżona do swojego poprzednika choć rozmieszczenie niektórych elementów może się delikatnie różnić. Jest również nieznacznie większe od czwartej generacji. W połowie 2019 roku samochód został jeszcze bardziej odświeżony. Został zmieniony kształt reflektorów, wprowadzony został nowy kształt grilla. Te niewielkie zmiany miały jeszcze bardziej pokazać sportowy charakter samochodu.
Nowe Audi A4 piątej generacji daje możliwość wyboru aż 6 wersji: Audi A4 Limousine, Audi A4 Avant, Audi A4 Allroad quattro oraz jeszcze bardziej usportowione odpowiedniki S4. Aktualne ceny samochodu zaczynają się od 132 900 zł brutto. Samochód dzięki swojej nowej stylistyce cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem. Wnętrze zostało stworzone dla kierowców i pasażerów, którzy cenią sobie komfort podczas jazdy.

Audi a4 - samochód marki premium

Luksusowe wykończenie Audi A4 nie pozostawia żadnych wątpliwości, że jest to auto z klasy premium. Zaawansowane systemy wsparcia kierowcy na każdym etapie dbają o bezpieczeństwo w czasie podróży. Niemiecki producent zadbał, żeby samochód mógł zostać skonfigurowany indywidualnie pod każdego kierowce zależnie stylu jazdy. Daje on możliwość wyboru kilku wersji silnikowych. Najmniejszym silnikiem benzynowym jest 2.0 TFSI o mocy 150 KM natomiast fanom silników wysokoprężnych Audi A4 oferuję 2.0 TDI, którego moc zaczyna od 136 KM. Samochód dzięki swojemu indywidualizmowi zwraca uwagę nie tylko zwolennikom tej marki, ale również innych kierowców na drogach.

Leasing na Audi A4

Nikogo nie zdziwi, że głównymi odbiorcami samochodu tej klasy są przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą lub spółki. Każdy kto potrafi liczyć pieniądze zamiast angażować gotówkę na zakup samochodu zdecyduje się na finansowanie samochodu poprzez leasing. Tego typu rozwiązanie pozwoli zachować większość płynność finansową w firmie i zapewnić stałe koszty działalności. Dealer Audi A4 zapewne zaproponuje Audi Percect Lease. Te rozwiązanie ogranicza nas limitem kilometrów i zwrotem samochodu po okresie umowy. Nie dla każdego będzie to najlepsze rozwiązanie. Warto zastanowić się nad klasycznym leasingiem i porównać ofertę dealera.

OFERTA LEASINGU AUDI a4 AVANT i Limousine

Każda oferta leasingu na Audi A4 niezależnie czy będzie to wersja Limousine, Avant czy Allroad quattro będzie dobrana indywidualnie pod aktualne możliwości. Czynsz inicjalny czyli wpłata początkowa jest możliwa już od 1% wartości samochodu. Można wpłacić również 10%, 20% czy maksymalną możliwą 45% wartość samochodu. Pomoże to uzyskać szybko koszty w firmie, co przełoży się na zapłatę mniejszego podatku. Samochód Audi A4 można leasingować nawet na 84 miesięcy. Jest możliwy także krótszy okres, nie mniej jednak niż 24 miesiące. Samochody tej klasy cieszą się dużą popularnością na rynku wtórnym dlatego ich ceny dłużej utrzymują wysoką wartość co może przełożyć się na zwiększenie wartości wykupu w leasingu.

AUDI a4 - UBEZPIECZENIE GAP - ZAKUP KONIECZNY

Przy tego typu samochodzie bardzo ważne jest Ubezpieczenie GAP. Każde nowe Audi w leasingu powinno być dodatkowo chronione przez GAP, najlepiej GAP Fakturowy. Pamiętaj, że tylko takie ubezpieczenie w pełni uchroni Twoją firmę od możliwych strat finansowych po kradzieży lub szkodzie całkowitej. O ofertę GAP zapytaj nasze specjalistę od ubezpieczeń, możemy przygotować ubezpieczenie GAP w leasingu lub poza nim na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych.

Leasing Audi A4

AUDI a4 Leasing - Wymagane dokumenty

Leasing w procedurze uproszczonej

Każdy przedsiębiorca już od pierwszego dnia prowadzenia działalności może się ubiegać o samochód w leasingu. Procedura uproszczona zaczyna się już od 1% wpłaty własnej. Może być większa zależnie od długości prowadzenia firmy. Wymagane jest wypełnienie krótkiego wniosku leasingowego, przedstawienie podstawowych informacji z dokumentu tożsamości oraz konkretnie wybrany model samochodu Audi A4. W większości przypadków dokumenty finansowe firmy nie będą wymagane. Zgromadzenie niezbędnych dokumentów powinno zająć kilka minut.

Postaw na leasing audi a4

Po zgromadzeniu niezbędnych dokumentów nasz ekspert zajmie się procesowaniem wniosku leasingowego. Pozytywna decyzja zazwyczaj jest już po kilku godzinach. Później weryfikujemy poprawność danych na umowie. W dalszej kolejności umawiamy się na jej podpisanie najszybciej jak jest to możliwe. Nasz ekspert pojawi się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Zajmie się rejestracją pojazdu i poinformuje kiedy jest możliwy jego odbiór. Dzięki naszym rozwiązaniom zaoszczędzisz sporo czasu, a wiemy jaki jest on cenny prowadząc własną działalność. Leasing na samochód taki jak Audi A4 jest bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem.