Audi A1 po raz pierwszy ujrzało świat na początku 2010 roku. Jest to mały kompakt klasy premium. Dostępna jest standardowa wersja 3 drzwiowa oraz pięciodrzwiowa, która nosi nazwę Sportback. Cztery lata później czyli w 2014 roku, niemiecki producent zaprezentował usportowioną wersję modnego hatchbacka w postaci Audi S1 oraz Audi S1 Sportback. Oba modele były wyposażone w benzynowy w benzynowy silnik 2.0 TFSI o maksymalnej mocy 231 KM.

Audi A1

Niemieckie Audi w czerwcu 2018 roku zaprezentowało drugą generacje A1.
Producent oferuje kompaktowy model jedynie w wersji Sportback czyli 5 drzwiowej. Audi A1 Sportback II generacji ukazuje się w znacznie bardziej dynamicznej stylistyce. Jest to idealny samochód do miejskich podróży ze względu na swoje gabaryty, co nie wyklucza go do pokonywania dłuższych tras. Stylistyka samochodu jest nowoczesna i wyrazista. A1 Sportback oferuje od swojego poprzednika więcej przestrzeni w środku pojazdu. Nawet podstawowe wyposażenie samochodu pozwala kierowcy pewnie poruszać się po każdej drodze. Zaawansowane techniczne rozwiązania klasyfikują niemieckiego hatchbacka w czołówce swojego segmentu. Audi A1 Sportback łączy ze sobą sportowy charakter, pewność w prowadzeniu i bezpieczeństwo kierowcy. Ceny Audi A1 zaczynają się już od 89 000 zł brutto. Do wyboru są 3 wersje wyposażenia i aż 16 konfiguracji silników. Samochód tej klasy można skonfigurować na kilkadziesiąt różnych sposobów.

Leasing na Audi A1

Leasing samochodu Audi jest bardzo dobry rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy. Dzięki takim rozwiązaniom można połączyć przyjemne z pożytecznym. Użytkować zaawansowany technicznie samochód z oryginalnym wyglądem, a jednocześnie zyskać koszta w firmie co przełoży się na mniejszy podatek. Audi posiada fabryczne rozwiązania takie jak Audi Perfect Lease, które często wiąże się ze sztywno określonym limitem kilometrów oraz Audi Classic Leasing – jest to oferta klasycznego leasingu, który nie zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem.

OFERTA LEASINGU Audi A1 Sportback

Oferta leasingu na Audi A1 Sportback może być równie indywidualna jak kupowany samochód. Wpłata własna jest możliwa już od 1% początkowej wartości samochodu. Maksymalna wpłata wynosi 45% wartości auta, która w całości można uznać za koszt uzyskania przychodu dla firmy, która będzie leasingobiorcą. Najkrótszy możliwy okres finansowania to 24 miesiące, natomiast najdłuższy to 84 miesiące czyli 7 lat. Audi A1 Sportback mimo, że jest samochodem marki premium, można uzyskać go w niskiej miesięcznej racie. Możesz również finansować samochód na 3 lub 4 lata tak żeby dostosować ratę do aktualnej sytuacji w firmie. Samochody Audi znacznie dłużej utrzymują swoją wartość dzięki czemu wykup na koniec okresu leasingu może być większy niż standardowy. Samochód dzięki swojej nieszablonowej stylistyce doskonale sprawdzi się jako auto do miasta.

AUDI a1 - UBEZPIECZENIE GAP

Przy tego typu samochodzie bardzo ważne jest Ubezpieczenie GAP. Pamiętaj, że tylko takie ubezpieczenie w pełni uchroni Twoją firmę od możliwych strat finansowych po kradzieży lub szkodzie całkowitej. O ofertę GAP zapytaj specjalistę, możemy przygotować ubezpieczenie w leasingu lub poza nim na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Leasing AUDI A1

AUDI a1 Leasing - Wymagane dokumenty

Leasing w procedurze uproszczonej

Leasing na samochód Audi A1 Sportback można uzyskać już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Dla nowego samochodu procedura uproszczona nie jest niczym nadzwyczajnym. Skompletowanie niezbędnych dokumentów powinno zająć kilka minut. Niezbędne są podstawowe dane z dowodu, specyfikacja samochodu Audi A1 Sportback oraz krótki wniosek leasingowy. Dokumenty finansowe firmy nie powinny być wymagane.

WYbierz Leasing na AUDI a1

Od momentu złożenia wniosku leasingowego na nowe Audi A1 Sportback do pozytywnej decyzji nie powinno minąć więcej niż 5 godzin. Następnie zostanie wygenerowana umowa w formie PDF i zostanie wysłana do przyszłego właściciela Audi A1. Warto sprawdzić czy wszystkie dane na umowie są poprawne. Kolejnym etapem jest podpisanie umowy i wpłata wstępna do leasingu. To wszystko w co musimy Cię zaangażować. Nasz ekspert dopilnuje całego procesu łącznie z rejestracją i płatnością za auto. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas, a czas to pieniądz. Leasing na Audi A1 Sportback to nie wątpliwie bardzo dobre rozwiązanie dla każdego właściciela firmy.