LEASING Alfa Romeo STELVIO

Leasing Alfa Romeo Stelvio

Alfa Romeo Stelvio oficjalną premiere miała podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles w 2016. W Polsce ukazała się rok później, czyli w 2017 roku. Alfa Romeo Stelvio jest to zupełnie nowa odsłona włoskiej marki samochodu. Stelvio jest eleganckim, luksosowym, a zarazem bardzo szybkim SUVem. Na początku ukazała się jedynie w limitowanej wersji First Edition. Alfa Romeo to ikona włoskiej motoryzacji i jeden z liderów rynku.

Alfa Romeo STELVIO

Aktualnie w Polsce jest dostępnych aż sześć wersji wyposażenia. Najmocniejszą i zarazem najdroższą Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio. Jest ona napęczna silnikiem V6 o mocy 510 KM. Dzięki temu topowa wersja śmiało może konkurować z Audi Q5, BMW X3 czy nawet Porsche Macan. Do wyboru są dwa silniki benzynowe z automatyczną skrzynią biegów i napędem 4×4 oraz cztery silniki diesla, w tym dwa z napędem na tylną oś.  

Alfa Romeo Stelvio ma sportowy charakter i nietuzinkowy styl. Jest to samochód na którego zwróci uwagę każdy fan nie tylko włoskiej motoryzacji. To świetny wybór również dla rodzin, które cenią sobie styl, wygodę i elegancję.  Wykonanie samochodu oraz wnętrze od zawsze budziło zachwyt u kierowców tej marki. Alfa Romeo Stelvio to samochód godny uwagi dla każdego kto szuka komfortowego, wszechstronnego i eleganckiego samochodu. 

Leasing na Alfa Romeo STELVIO

W dziesiejszych czasach leasing samochodu osobowego to standard dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Zamiast zakupu za gotówke warto rozważyć leasing operacyjny. Alfa Romeo posiada swój fabryczny leasing FCA, który nie zawsze może okazać się strzałem w dziesiątke. Warto rozejrzeć się za korzystniejszym finansowaniem i porównać dotychczasową ofertę. Leasing Alfa Romeo Stelvio to napewno świetne rozwiazanie dla Ciebie i Twojej firmy.

OFERTA LEASINGU Alfa Romeo STELVIO

Leasing Alfa Romeo Stelvio jest możliwy już od 0% opłaty wstępnej, często będzie to 1%. Maksymalna wpłata to 45%, może być w całości kosztem uzyskania przychodu dla Twojej firmy. Maksymalny okres finansowania takiego samochodu to nawet 7 lat, przez co możemy sobie pozwolić na tak ekskluzywny samochód w stosunkowo niskiej miesięcznej racie. Możesz również wybrać leasing na szybkie dwa lata i zaoszczędzić przez optymalizację kosztów prowadzenia działalności. Jeśli chcesz obniżyć ratę i zachować krótki okres, rozważ większy wykup. Alfa Romeo zapewne będzie samochodem, który nie straci mocno na wartości, przez co będzie możliwy większy wykup na koniec okresu leasingu.  Samochód idealnie sprawdzi się jako auto reprezentacyjne dla Twojej firmy.

Alfa Romeo STELVIO - UBEZPIECZENIE GAP

Przy tego typu samochodzie bardzo ważne jest Ubezpieczenie GAP. Pamiętaj, że tylko takie ubezpieczenie w pełni uchroni Twoją firmę od możliwych strat finansowych po kradzieży lub szkodzie całkowitej. O ofertę GAP zapytaj specjalistę, możemy przygotować ubezpieczenie w leasingu lub poza nim na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Leasing Alfa Romeo Stelvio

Alfa Romeo Leasing - Wymagane dokumenty

Leasing w procedurze uproszczonej

Jeśli zastanawiasz jak można sfinansować taki samochód w leasingu możesz się bardzo mile zaskoczyć. Samochody takie jak Alfa Romeo Stelvio możesz uzyskać w leasingu operacyjnym w ramach procedury uproszczonej. Wszystkie dane niezbędne do sprawdzenia zdolności leasingowej powinieneś zgromadzić w niespełna 5 minut. Wymagane są podstawowe dane z dowodu osobistego, specyfikacja samochodu Alfa Romeo Stelvio oraz krótki wniosek leasingowy. Złożenie wniosku to zaledwie chwila.

WYbierz Leasing na Alfa Romeo Stelvio

Od złożenia wniosku na nowy samochód, pozytywna decyzja na leasing powinna być już w przeciągu od 3 do 4 godzin od jego złożenia przez naszego specjalistę. Następnie umowa zostanie wysłana na maila w celu potwierdzenia prawidłowości wszystkich informacji, które otrzymaliśmy. Po Twojej akceptacji nasz ekspert umówi się na podpisanie umowy oraz przyjedzie pod wskazany adres. W Twoim imieniu zajmiemy się resztą formalności związanych z umową. Zarejestrujemy samochód oraz dopilnujemy płatności za nową Alfe Romeo Stelvio. Twoje zaangażowanie ograniczymy do minimum. Leasing na Alfa Romeo Stelvio to bardzo dobry wybór dla każdego przedsiębiorcy, który ceni sobie swój czas, pieniądze oraz chce prowadzić tak cudowny i nietuzinkowy samochód jakim bezwątpienia jest Alfa Romeo Stelvio.