LEASING Alfa Romeo GIULIETTA

Leasing Alfa Romeo GIULIETTA

Alfa Romeo Giulietta to włoski samochód klasy kompaktowej produkowany od 2010 roku. Projektantem modelu był Lorenzo Ramaciotti. Poprzednikiem Giulietta jest Alfa Romeo 147. Zapowiadanym następcą modelu ma być Alfa Romeo Tonale. Giulietta to idealny wybór jako elegancki i niezawodny samochód do miasta.

Alfa Romeo GIULIETTA

amochód Alfa Romeo Giulietta został zaprezentowany na genewskich targach motoryzacyjnych w 2010 roku. Pojazd produkowany jest na bazie płyty podłogowej C-Evo.  Początkowo miał nosić nazwę 149, później Milano, ale ostatecznie padło na Giulietta jako nawiązanie do modelu z przełomu lat 50 i 60 XX wieku. W 2011 roku w plebiscycie na Europejski Samochód Roku 2011 model zajął zaszczytne drugie miejsce. Samochód przeszedł trzy modernizację, ostatnia miała miejsce w 2019 roku.  Rok 2020 będzie ostatnim dla Giulietty, która ma zastąpić stylowy mały crossover bazujacy na prototypie nazwanym przez włoskich konstruktorów – Tonale. 

UNIWERSALNY SAMOCHÓD - GIULIETTA

Alfa Romeo Giulietta mimo stosunkowo małych rozmiarów ma sportowy charakter i swój unikalny styl. Samochód jest bardzo rozpoznawalny i ma wielu zwolenników. To świetny wybór również dla młodych małżeństw, które cenią sobie styl i elegancję.

Giulietta występuję w kilku wersjach wyposażenie, do wybory mamy szeroką gamę silników zarówno benzynowych jak i wysokoprężnych o mocy od 105 KM do nawet 235 KM jeśli zdecydujemy się na benzynowe 1.75 TBI.

W standardowych wersjach Giulietta to idealne auto do miasta. Świetnie również sprawdzi się w trasie zwłaszcza w wersjach z sinikieM 1.4 TB MultiAir o mocy 150-170 KM. Samochód to dobre rozwiązanie dla właściciela firmy, który ceni sobie styl i elegancję oraz unikatowy wygląd. Auto świetnie sprawdzi się również jako pojazd dla przedstawiciela handlowego w firmie, gdzie styl i prezencja ma znaczenie.

Leasing na Alfa Romeo GIULIETTA

W dzisiejszych czasach leasing samochodu osobowego to najlepszy wybór dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Leasing operacyjny to lepsze rozwiazanie niż zakup za gotówkę, która lepiej zainwestować w rozwój swojej działalności. Alfa Romeo oferuje swój leasing FCA, jednak są na rynku lepsze oferty. Warto rozejrzeć się za korzystniejszym finansowaniem i porównać dotychczasową ofertę salonu z ofertami dostępnymi na rynku. Leasing Alfa Romeo Giulietta to napewno świetne rozwiazanie dla Ciebie i Twojej firmy.

OFERTA LEASINGU Alfa Romeo GIULIETTA

Leasing Alfa Romeo Giulietta możesz uzyskać już od 0% opłaty wstępnej. Maksymalny okres finansowania takiego samochodu to 84 miesiące, przez co możemy sobie pozwolić na ten samochód w stosunkowo niskiej miesięcznej racie. Samochód idealnie sprawdzi się jako auto reprezentacyjne dla Twojej firmy. To świetny wybór nie tylko dla miłośnika włoskiej motoryzacji, ale dla każdego kierowcy, który szuka samochodu w tej klasie. Giulietta jest popularna również na rynku samochodów używanych, możesz rozważyć wybór kilkuletniego samochodu i sfinansować zakup przy pomocy leasingu operacyjnego czy pożyczki leasingowej.

Leasing Alfa Romeo GIULIETTA

Alfa Romeo Leasing - Wymagane dokumenty

Leasing w procedurze uproszczonej

Samochody takie jak Alfa Romeo Giulietta możesz bez większego problemu uzyskać w leasingu operacyjnym w ramach procedury uproszczonej z minimum formalności. Wszystkie informację niezbędne do przeanalizowania wniosku leasingowego powinieneś zgromadzić w niespełna 5 minut. Wymagane są podstawowe dane z dowodu osobistego, specyfikacja wybranego samochodu Alfa Romeo Giulietta oraz uzupełniony krótki wniosek leasingowy z danymi Twojej firmy. Złożenie wniosku zajmie Ci jedynie kilka minut.

WYbierz Leasing na Alfa Romeo GIULIETTA

Decyzja o przyznaniu leasingu w wielu sytuacjach to jedynie formalność. Często już po kilku godzinach po złożeniu wniosku możesz umawiać się na podpisanie umowy. W między czasie dostaniesz mailowy draft umowy do wglądu, abyś mógł sprawdzić zgodność wprowadzonych danych. Po Twojej akceptacji nasz ekspert umówi się na podpisanie umowy oraz przyjedzie pod wskazany adres w dogodnym dla Ciebie terminie. W Twoim imieniu zajmiemy się resztą formalności związanych z transakcją leasingu. Zarejestrujemy samochód w wybranym przez Ciebie mieście oraz dopilnujemy abyś odebrał samochód możliwie jak najszybciej. Twoje działania ograniczymy do minimum, abyś nie musiał się niczym przejmować. Leasing na Alfa Romeo Giulietta razem z nami to bardzo dobry wybór dla każdego przedsiębiorcy, który ceni sobie swoje pieniądze, swój czas oraz chce prowadzić tak cudowny samochód, jakim jest Alfa Romeo Giulietta.