LEASING Alfa Romeo GIULIA

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia zostało oficjalnie zaprezentowane w 105 rocznicę istnienia marki w odnowionym muzeum Alfa Romeo w Arese. Premiera miała miejsce dokładnie 24 czerwca 2015 roku. Jako pierwsza wersja światło dzienne ujrzała sportowa Alfa Romeo Giulia Guadrifoglio z silnikiem o mocy 510 KM. Standardowa wersja została przedstawiona rok później na targach motoryzacyjnych w Genewie. Projektantem modelu jest Marco Tencone.

Alfa Romeo GIULIA

Giulia charakteryzuje się stylem i elegancją idealnie pasującą do samochodów marki Alfa Romeo. Auto zostało wyposażone w napęd na tył, aby jeszcze bardziej oddać cześć korzeniom włoskiej marki. Samochód został zbudowany na bazie płyty podłogowej Giorgio, która wykorzystywana jest obecnie w modelach Maserati. Giulia produkowana jest w kilku wersjach wyposażenia. Topowa to charakterystyczna dla sportowych modeli Alfa Romeo wersja Quadrifoglio. Z silników mamy do wyboru benzyny 2.0 Turbo lub V6 2.9 TwinTurbo o mocy 510KM. Możemy również wybrać silnik wysokoprężny 2.2 MultiJet. 

Alfa Romeo Giulia to mocny sportowy charakter, a zarazem oryginalny styl. Fanem samochodu może zostać każdy, kto kocha motoryzacje. Alfa Romeo Giulia to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie styl, jakość oraz indywidualizm. Samochód dzielnie konkuruję z takimi modelami jak Audi A4, BMW serii 3 itp, od których stanowczo różni się stylistyką, która zapewne wielu może przypaść do gustu.

Leasing na Alfa Romeo GIULIA

Leasing to pewny wybór jeśli prowadzisz wszelkiego rodzaju biznes. Leasing operacyjny jest dużo lepszym wyborem, niżeli zakup za gotówkę. Alfa Romeo posiada fabryczny leasing FCA, jednak warto rozważyć inne propozycję. Dobrze jest rozejrzeć się za lepszym finansowaniem. Porównaj dostępne oferty na rynku, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie i swojej firmy.  Leasing operacyjny na Alfa Romeo Giulia to dobry wybór dla każdego.

OFERTA LEASINGU Alfa Romeo GIULIA

Leasing na Alfa Romeo Giulia jest możliwy już od zerowej wpłaty, często będzie to 1%. Maksymalna możliwa wpłata to aż 45%, będzie to w całości koszt uzyskania przychodu dla Twojej firmy, co pozwoli Ci zoptymalizować podatek dochodowy. Najdłuższy możliwy okres finansowania to 84 miesiące, przez co możesz wybrać tak ekskluzywny samochód zachowując stosunkowo niską miesięczną ratę. Najczęściej wybierany okres leasingu dla Alfa Romeo Giulia to 3 do 4 lat. Jeśli chcesz obniżyć ratę i zachować krótki okres, rozważ większy wykup. Alfa Romeo to prestiżowa marka, która nie traci tak mocno na wartości, przez co możesz uzyskać zgodę na większy wykup na koniec okresu leasingu. Giulia to idealne auto stylowego właściciela firmy, który jest pewny siebie i wybiera nieoczywiste rozwiązania.

Alfa Romeo GIULIA - UBEZPIECZENIE GAP

Wybierając leasing na Giulie koniecznie wybierz Ubezpieczenie GAP. Pamiętaj, że tylko takie ubezpieczenie w pełni uchroni Twoją firmę od możliwych strat finansowych po kradzieży lub szkodzie całkowitej. O ofertę GAP zapytaj specjalistę, możemy przygotować ubezpieczenie w leasingu lub poza nim na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Leasing - Wymagane dokumenty

Leasing w procedurze uproszczonej

Leasing Alfa Romeo Giulia to proste rozwiązanie. Samochody takie jak Alfa Romeo Giulia możesz uzyskać w leasingu operacyjnym w ramach procedury uproszczonej. Możesz wybrać Giulie jako nowe auto już w pierwszym dniu prowadzenie firmy. Wszystkie dane niezbędne do sprawdzenia zdolności leasingowej powinieneś mieć pod ręką w zaledwie kilka minut. Wymagane są podstawowe dane z dowodu osobistego, specyfikacja wybranego modelu Alfa Romeo Giulia oraz uzupełniony krótki wniosek leasingowy. Złożenie wniosku to szybki i bezproblemowy proces.

WYbierz Leasing na Alfa Romeo Giulia

Pozytywna decyzja na finansowanie takiego samochodu to często kilka godzin od złożenia wniosku przez naszego specjalistę. Po kilku godzinach dostaniesz wzór umowy leasingowej ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi finansowania. Po ostatecznej akceptacji oferty przez Ciebie, nasz ekspert przyjedzie pod wskazany adres, aby dokończyć formalności. W Twoim imieniu zajmiemy się wszystkim dotyczącym umowy leasingowej. Zarejestrujemy samochód oraz dopilnujemy, abyś odebrał swoją wymażoną Giulie w możliwe jak najszybszym terminie. Twoje zaangażowanie w leasing ograniczymy do minimum. Leasing ze Sprawdź Leasing na Alfa Romeo Giulia to bardzo dobry wybór dla każdego przedsiębiorcy, który ceni sobie swój czas, pieniądze oraz chce prowadzić tak oryginalny i piękny samochód jakim jest przedstawiona Alfa Romeo Giulia.