Szczegóły Oferty

LeaseLink

Kalkulator Leasingu LeaseLink

Leasing sprzętu i urządzeń z LeaseLink

LeaseLink specjalizuje się w leasingu sprzętu i urządzeń. Ogromnym plusem jest banalnie prosta procedura leasingowa, która jest dla nas dostępna online 24/7. Polecamy skorzystanie z oferty LeaseLink szczególnie do sfinansowania zakupu smartfonów, komputerów i innych sprzętów w ramach leasingu. Po pozytywnej weryfikacji wniosku wystarczy, że prześlesz nam fakturę zakupu przedmiotu. LeaseLink zapłaci za urządzenie, a Ty będziesz mógł odebrać je od sprzedawcy. Cała procedura jest szybka i przyjemna dla przedsiębiorcy.

Oferta LeaseLink

Co możesz wziąć w leasing

W ofercie znajduje się między innymi leasing:

 • komputerów
 • laptopów
 • smartfonów
 • skuterów
 • motocykli
 • oprogramowania
 • hulajnogi elektryczne
 • drony
 • sprzęt fotograficzny
 • drukarki
 • i wiele innych przedmiotów potrzebnych dla firm
Oblicz ratę finansowania

Jak korzystać z leaselink online?

Przygotowanie oferty w leaselink jest niesamowicie proste. Wystarczy kilka kliknięć, aby poznać ofertę na wybrane przedmioty. W paru krokach możesz również złożyć wniosek online. Całość trwa tylko kilka minut i jest dostępne online 24/7. Poniżej zobaczysz schemat jak wygląda sprawdzenie oferty w leaselink.

KROK 1 - Start

Poniżej znajdziesz odnośnik do kalkulatora leaselinku. Przejdź na stronę firmy i samodzielnie przygotuj ofertę na leasing sprzętu, urządzeń czy oprogramowania.

Leaselink 2

W pierwszym kroku wskazujesz wybrany wcześniej przedmiot finansowania. Możesz podać nazwę przedmiotu lub bezpośredni link do oferty w sklepie internetowym.

Z listy rozwijanej wybierz kategorie przedmiotu. Postaraj się wybrać kategorię, która najlepiej utożsamia wybrany przedmiot leasingu.

Poniżej określasz cenę (brutto) pojedynczej sztuki. Jeśli potrzebujesz kilku identycznych przedmiotów (np. kilka telefonów lub komputerów) możesz wybrać potrzebną ilość sztuk.

W razie potrzeby leasingowania kilku różnych przedmiotów możesz dodać kolejny przedmiot i uzupełnić go według schematu.

KROK 2 - Parametry oferty
Leaselink 2

Kolejnym krokiem jest określenie parametrów finansowania.

Najpierw musisz ustalić okres finansowania. Możesz wybrać przedział od 3 do 36 miesięcy.

Następnie wybierasz wartość procentowa. Dostępne opcję zależne są od długości umowy. Możesz wpłacić od 10% do 45% wartości przedmiotu.

Ostatnia wartość to wykup, który określany jest zgodnie ze stawką amortyzacji na wybrany przedmiot. Ustalany on jest na podstawie kategorii, dlatego tak ważne jest podanie wcześniej właściwej.

Poniżej na bieżąco możesz podglądać jak zmienia się koszt leasingu oraz proponowana miesięczna rata.

KROK 3 - Dane firmy
Leaselink 3

Po zaakceptowaniu przez nas parametrów oferty od razu możemy sprawnie przejść do wniosku.

Na starcie wystarczy nam NIP. Dane firmy zostaną wczytane automatycznie w następnym kroku.

Podaj poprawne dane kontaktowe, abyśmy mogli procesować wniosek.

Standardowo musisz wyrazić zgodę na ewentualny kontakt w celu realizacji oferty i przedstawienia informacji.

Jeśli zdecydujesz się przejść dalej to rozpoczniesz procesowanie wniosku, wystarczy, że podasz wymagane informację. Czeka Cię weryfikacja kredytowa w BIK i KRD. Ostatnia rzecz to przelew 1zł w celu weryfikacji osoby wnioskującej. Po przejściu całego wniosku skontaktujemy się z Tobą w celu realizacji umowy.