Kalkulator Leasingu Operacyjnego – sposób na tańszy leasing

przez Sprawdź Leasing
https://sprawdzleasing.pl/kalkulator-leasingu-operacyjnego-sposob-na-tanszy-leasing/

Wielu z Was korzystało już napewno z leasingu operacyjnego, niektórzy dopiero rozważają zakup pierwszego samochodu, czy maszyny w ramach tego właśnie finansowania. Leasing operacyjny to często najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy. Na rynku mamy do wyboru sporo firm oferujących tego typu rozwiązanie. Dobrze jest skorzystać z kalkulatora leasingu operacyjnego, aby wybrać najlepszą opcje dla siebie i swojej firmy. 

Leasing bezpośrednio w salonie

W przypadku chęci zakupu samochodu nowego w salonie dealera wybranej marki oczywiście dostaniemy od reki ofertę leasingu. W zależności od miejsca takie oferty mogą być mniej lub bardziej atrakcyjne. Dobrym rozwiązaniem jest porównanie oferty sprzedającego z innymi ofertami na rynku, które mogą być dużo bardziej korzystne. Leasing fabryczny często skrywa wiele opłat dodatkowych. Szybko i na miejscu, zazwyczaj nie oznacza tanio i solidnie. Wystarczy kilka minut poświęcić na weryfikację oferty leasingu, aby zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Weryfikacja oferty leasingu

Obecnie na ofertę leasingu nie wpływa już tylko wysokość raty, ale również obsługa posprzedażowa czy opłaty dodatkowe. Jeśli chcemy wybrać najbardziej korzystną ofertę to musimy wziąć pod uwagę wiele czynników. Przede wszystkim musimy upewnić się, czy porównujemy oferty o dokładnie tych samych parametrach. Oczywiście koszt całkowity będzie dla nas ważny, ale równie mocno należy zwrócić uwagę na zapisy w tabelach opłat i prowizji. Warto również zweryfikować samą ofertę leasingu. Sprawdzić ceny ubezpieczenia komunikacyjnego oraz porównać ubezpieczenia GAP (polecamy wybierać jedynie GAP fakturowy) Wiele firm leasingowych pobiera opłaty np. za wydanie zgody na prowadzenie samochodu przez współmałżonka czy zgody na wyjazdy zagraniczne. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty leasingu, w której mamy możliwość wyboru zryczałtowanej opłaty administracyjnej. Często w niskiej rocznej opłacie mamy już zawartą sporą część możliwych do wykonania czynności dodatkowych w leasingu operacyjnym. Standardem jest pobieranie dodatkowych opłat za monity, dlatego warto spłacać zobowiązanie w odpowiednim terminie.
Bardzo ważna jest również obsługa, często rata może być minimalnie wyższa, ale mamy pewność, że obsługuje nas specjalista w branży leasingu i będzie w stanie pomóc nam na każdym etapie, nawet po odbiorze samochodu. 

Leasing operacyjny - możliwości finansowania

Dla przypomnienia w ramach leasingu operacyjnego możecie sfinansować większość potrzebnych zakupów przedmiotów do Waszej firmy. Leasing to świetna opcja finansowania zarówno dużych maszyn, całych lini produkcyjnych, samochodów czy nawet telefonów komórkowych i laptopów. Leasing operacyjny dostępny jest już od pierwszego dnia prowadzenia działalności w ramach uproszczonych procedur. Jeśli wybieracie leasing to zwykle czeka Was zdecydowanie mniej formalności, niżeli wybralibyście tradycyjny kredyt. Leasing to również świetna opcja na optymalizację podatków w naszym przedsiębiorstwie. Okres finansowania samochodów osobowych w leasingu to nawet 7 lat, co pozwala nam cieszyć się świetnym samochodem w niskiej miesięcznej racie. Wziąć w leasing możemy zarówno nowe jak i używane przedmioty.

Kalkulator leasingu - wybierz najlepszą ofertę

Kalkulator leasingu to świetne rozwiązanie, aby poznać możliwie najlepsze oferty. Możemy porównać propozycje od wielu leasingodawców w jednym miejscu bez wychodzenia z domu. Mamy pewność, że w razie chęci skorzystania z leasingu odpowiedni ekspert będzie do naszej dyspozycji. Skorzystaj z naszego kalkulatora leasingu i ciesz się z najlepszej oferty finansowania.