Jaki leasing wybrać w 2020 roku?

przez Sprawdź Leasing
Leasing w 2020 roku

Jaki leasing wybrać?

W odróżnieniu od zmian w leasingu, które weszły w życie z końcem 2018 roku, w tym roku nie czeka nas właściwie żadna istotna zmiana w leasingu. Obniżenie akcyzy na samochodu z napędem hybrydowym/elektrycznym zapewne obniży ceny tego typu pojazdów sprowadzonych z zagranicy. Wzrost popularności ekologicznego stylu życia napewno również wpłynie na wzrost sprzedaży takich pojazdów, również w ramach leasingu operacyjnego.  Jaki leasing wybrać więc w obecnym roku?

Leasing coraz bardziej popularny

Leasing staje się jeszcze bardziej popularny i dostępny, coraz więcej młodych ludzi decyduję się na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Młodzi przedsiębiorcy są świadomi i bardzo szybko wspomagają rozwój swojej firmy właśnie przy pomocy leasingu. Leasing w 2020 roku, nie tylko będzie dalej najlepszą wybieraną formą finansowania dla firm, ale również naszym zdaniem również najczęstszym wyborem przedsiębiorców.

Jeśli dopiero otwierasz działalność koniecznie zajrzysz tutaj.

Leasing w 2020 roku

Dostajemy już zapytania o bardzo zbliżonej treści – „Jaki leasing wybrać w 2020 roku?” Odpowiedź jest dalej taka sama – leasing operacyjny – w przypadku samochodów osobowy i innych pojazdów, dalej jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy. W skrajnych przypadkach możesz zdecydować się na leasing finansowy, a w przypadku samochodu osobowego czasami warto rozważyć pożyczkę leasingową.

Więcej o rodzaju leasingu dowiesz się tutaj.

Wybór leasingodawcy

Pytacie nas również – „Jaką firmę leasingową wybrać w 2020 roku”. Tutaj odpowiedź jest zdecydowanie trudniejsza. Wybór leasingodawcy zależy od wielu czynników, które często zmieniają się już w trakcie pisania tego artykułu. Tabele Opłat i Prowizji dodają i odejmują poszczególne pozycję, a zapisy w Ogólnych Warunkach Umowy Leasing stale się zmieniają. Przed ostatecznym wyborem leasingodawcy ofertę należy w pełni przeanalizować zgodnie ze stanem faktycznym na dany dzień. W styczniu najlepszym rozwiązaniem może być np. Alior Leasing, znowu po zmianach w połowie roku inne firmy mogą być bardziej konkurencyjne (tego jednak jeszcze nie wiemy).

Szukasz leasingu dla swojej firmy?

Skontaktuj się z autorem tekstu tutaj lub napisz na biuro@sprawdzleasing.pl

OBLICZ RATĘ LEASINGU