Impuls Leasing –  Szczegóły oferty – Kalkulator Leasingu

 

Impuls Leasing należy do grupy Raiffeisen. Na naszym rynku działa już prężnie przez wiele lat. Impuls to świetna oferta zarówno dla maszyn, samochodów osobowych jak i transportu ciężkiego. Wybór Impuls Leasing to napewno świetne rozwiązanie, ponieważ od lat firma świadczy usługi na najwyższym możliwym poziomie.

 

Oferta Impuls Leasing

W ofercie znajduje się między innymi leasing:

  • samochodów osobowych,
  • samochodów dostawczych i ciężarowych,
  • pojazdów specjalistycznych,
  • maszyn i urządzeń,
  • leasing finansowy,

 

Impuls Leasing podchodzi indywidualne do przygotowania oferty dla każdego klienta. W ofercie mamy leasing dla każdej firmy, gdyż zarówno firmy od pierwszego dnia działalności oraz długoletnie przedsiębiorstwa będą zadowolone z oferty. Proste i klarowne zasady finansowania to kolejny atut. Świetna oferta zarówno dla nowych pojazdów jak i używanych. Przy nowych pojazdach jest to zdecydowanie niewiele formalności.

impuls leasing

Kalkulator leasingu

Skorzystaj z naszego kalkulatora leasingu, aby obliczyć ratę leasingu oraz porównać oferty. To naprawdę proste i szybkie rozwiązanie!

OBLICZ RATĘ LEASINGU

Opłaty dodatkowe

Leasingodawca daje nam wybór pomiędzy pełną Tabelą Opłat i Prowizji lub zryczałtowaną opłatą roczną w kwocie 95 zł netto. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż sami możemy wybrać czy decydujemy się na ryczałt, a może jednak tradycyjną tabelę. 

Cesja umowy leasingu to koszt 950 zł netto.

Ubezpieczenie poza pakietem leasingodawcy – 250 zł netto.

Jeśli zdecydujemy się na zryczałtowaną opłatę to obniżmy koszt rejestracji do 270 zł netto. Standardowo jest to 325 zł netto.

Impuls to leasing na bardzo wysokim poziomie, zdecydowanie nie powinniśmy się obawiać umowy leasingowej. Jest to zdecydowanie duży gracz na rynku leasingu. Nie usłyszymy o nim jednak w telewizyjnych reklamach. Brak dużych nakładów na reklamę pozwala na przygotowania bardzo dobrych warunków leasingu dla klientów, którzy zdecydują się ofertę Impuls.

Możesz również skorzystać z zakupu sprzętu na aukcji poleasingowej, do której dostęp znajdziesz tutaj.