Szczegóły Oferty

Impuls Leasing

Kalkulator Leasingu w Impuls

Leasing z Impuls Leasing

Impuls Leasing należy do grupy Raiffeisen. Na naszym rynku działa już prężnie przez wiele lat. Impuls to świetna oferta zarówno dla maszyn, samochodów osobowych jak i transportu ciężkiego. Wybór Impuls Leasing to napewno świetne rozwiązanie, ponieważ od lat firma świadczy usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Interesuje Cie oferta Impuls Leasing? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!  +48 32 724 77 47

Porównywarka Leasingowa

Porównaj ofertę Impulsa z innymi

Porównywarka Leasingowa to nasze  narzędzie do weryfikacji ofert leasingowych dostępnych na rynku. Skorzystaj z porównywarki, aby otrzymać porównanie najlepszych ofert. Sprawdź czy oferta Impuls Leasing jest atrakcyjna na tle pozostałych możliwości.

Oferta Impuls Leasing

Dowiedz się więcej

W ofercie znajduje się między innymi leasing:

  • samochodów osobowych,
  • samochodów dostawczych i ciężarowych,
  • pojazdów specjalistycznych,
  • maszyn i urządzeń,
  • leasing finansowy,
impuls leasing

Impuls Leasing podchodzi indywidualne do przygotowania oferty dla każdego klienta. W ofercie mamy leasing dla każdej firmy, gdyż zarówno firmy od pierwszego dnia działalności oraz długoletnie przedsiębiorstwa będą zadowolone z oferty. Proste i klarowne zasady finansowania to kolejny atut. Świetna oferta zarówno dla nowych pojazdów jak i używanych. Przy nowych pojazdach jest to zdecydowanie niewiele formalności.

Opłaty dodatkowe w Impulsie

Leasingodawca daje nam wybór pomiędzy pełną Tabelą Opłat i Prowizji lub zryczałtowaną opłatą roczną w kwocie 95 zł netto. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż sami możemy wybrać czy decydujemy się na ryczałt, a może jednak tradycyjną tabelę.

Cesja umowy leasingu to koszt 950 zł netto.

Ubezpieczenie poza pakietem leasingodawcy – 250 zł netto.

Jeśli zdecydujemy się na zryczałtowaną opłatę to obniżmy koszt rejestracji do 270 zł netto. Standardowo jest to 325 zł netto.

Impuls to leasing na bardzo wysokim poziomie, zdecydowanie nie powinniśmy się obawiać umowy leasingowej. Jest to zdecydowanie duży gracz na rynku leasingu. Nie usłyszymy o nim jednak w telewizyjnych reklamach. Brak dużych nakładów na reklamę pozwala na przygotowania bardzo dobrych warunków leasingu dla klientów, którzy zdecydują się ofertę Impuls.

Możesz również skorzystać z zakupu sprzętu na aukcji poleasingowej, do której dostęp znajdziesz tutaj.

Oblicz ratę finansowania

Kalkulator Leasingowy Impuls

Chcesz poznać nasza ofertę Impuls Leasing? Wystarczy, że skorzystasz z naszego kalkulatora leasingu. Uzupełnij najbardziej istotne parametry finansowania. Potrzebujemy też dane kontaktowe do Ciebie. Nasz specjalista wróci do Ciebie z najlepszą propozycją leasingu w Impulsie.

Wybrano: 1%
Wybrano: 1%
Wartość wykupu zależna jest od okresu finansowania i określonej stawki amortyzacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez właściciela sprawdzleasing.pl moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, sms-owy lub mailowy. Zgoda obejmuje przekazywanie informacji handlowych: o usługach lub produktach Podmiotów których usługi oferowane są za pomocą portalu sprawdzleasing.pl. Zgoda obejmuje działania teraz i w przyszłości. Wiem, że zgodę mogę wycofać w każdej chwili.