Szczegóły Oferty

Idea Getin Leasing

Kalkulator Leasingu

Leasing w Idea Getin Leasing

Idea Getin Leasing to firma z długoletnimi tradycjami na Polskim rynku firm leasingowych. Na naszym rynku firma działa już prężnie przez wiele lat, wcześniej jako osobne podmioty Idea oraz Getin. Korporacja powstała dzięki połączeniu praktyk biznesowych Idea Leasing S.A. i ponad 20-letniego doświadczenia Getin Leasing S.A.

Porównywarka Leasingowa

Porównaj oferty Idea Getin Leasing

Porównywarka Leasingowa to najlepsze narzędzie do weryfikacji ofert leasingowych wiodących firm. Skorzystaj z porównywarki, aby porównać ofertę Idea Getin z innymi ofertami dostępnymi na rynku.

Oferta Idea Getin Leasing

Dowiedz się więcej

Oferta Idea Getin Leasing

W ofercie znajduje się między innymi leasing:

  • samochodów osobowych
  • samochodów dostawczych
  • ciągników siodłowych
  • naczep i zestawów do transportu ciężkiego
  • leasing finansowy
  • różnego rodzaju maszyn i urządzeń, również rolniczych
  • leasing zwrotny
  • pożyczka leasingowa
  • leasing sprzętu medycznego
Idea Getin Leasing Logo

Idea Getin Leasing to jedna z najstarszych firm leasingowych w Polsce. Leasingodawca oferuje leasing praktycznie dla każdej branży, przez co firma zebrała już największą bazę klientów. Idea Getin nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ wszystko zależy od parametrów oferty jaka zostanie nam przedstawiona. Warto skorzystać z  Porównywarki Leasingu i sprawdzić jak wygląda zestawienie ofert dla wybranych przez nas parametrów, ponieważ warunki zmieniają się z dnia na dzień.

Opłaty dodatkowe

Leasingodawca stawia na zryczałtowaną opłatą roczną w kwocie 145 zł netto, jest to średnia wysokość opłaty administracyjnej firm stosujących tego typu formę rozliczenia. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż doskonale wiemy jakie będą koszty usług dodatkowych. Oczywiście istnieją wykluczenia, dlatego warto wcześniej zweryfikować pełne Ogólne Warunki Leasingu.

Podsumowanie oferty Idea Getin Leasing

Przedstawiona firma to niewątpliwie, duży gracz na rynku leasingu, który współpracuje z wieloma pośrednikami. Jest to duża korporacja, która ma swoje standardy. Czasem lepiej zdecydować się na współpracę z dużą firmą, aczkolwiek mniejsze firmy leasingowe są nieco bardziej elastyczne. Ostateczny wybór leasingodawcy zależny będzie mocno od parametrów oferty. Można również rozważyć wybór samochodu z szerokiej gamy pojazdów sprzedawanych na aukcjach poleasingowych, do których dostęp znajdziesz tutaj.

Oblicz ratę finansowania

Kalkulator Leasingu

Wybrano: 1%
Wybrano: 1%
Wartość wykupu zależna jest od okresu finansowania i określonej stawki amortyzacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez właściciela sprawdzleasing.pl moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, sms-owy lub mailowy. Zgoda obejmuje przekazywanie informacji handlowych: o usługach lub produktach Podmiotów których usługi oferowane są za pomocą portalu sprawdzleasing.pl. Zgoda obejmuje działania teraz i w przyszłości. Wiem, że zgodę mogę wycofać w każdej chwili.